Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Vannak magyarok között olyan...

Vannak magyarok között olyan étkezési szokások, ami által egy embert megbélyegezhetnek?

Figyelt kérdés

Pl. muszlimoknál nem érdemes reklámozni, hogy szeretjük a csípőset, mert a másodperc tört része alatt elkönyvelnek alkesznak.

A csípős ételek nagyon nagy tabu a legtöbb iszlám országban.


Ilyen hasonló dolgokra gondolok.



2022. febr. 23. 16:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
#2 Ez a "szerencsére nem vagyok muszlim2 fölösleges volt. (Katolikus vagyok). Van egy olyan fogalom, hogy "tolerancia". Sokan ismerjük
2022. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%

#11

Menjetek már a fenébe ezzel az örökös érzékenyítéssel, még egy kajás kérdés alatt is! Ha azt írta volna, hogy nem vagyok Jehovista, vagy Hitgyülis szerencsére, akkor nem hablatyolnátok itt!

Tényleg az ész megáll, hogy mit meg nem engedtek magatoknak!

2022. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Jó, itt és most töröljék a kérdést, mert ez már vállalhatatlan!!!
2022. febr. 23. 17:14
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

11, hülye vagy. Senki nem akar téged érzékenyíteni, egyszerűen valaki írta, hogy minek bunkó beszólás

Kérdező, te meg ne hisztizz, a példád marhaság. Esznek csípőset, és nem tartanak alkesznak, mert bírod.

2022. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ne dramatizáld túl a helyzetet!

Ketten megpróbáltak megdolgozni a pénzükért, ebből egy törölve is lett. A második is megérdemelné, mert a szabályzat kimondja:


"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki."


Egyébként láthatóan a téma ki is merült, a kérdésre megkaptad a választ.

Lapozzunk! "Kutyaugatás nem hallatszik az égig!"

2022. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%

A kérdező durván primitív priviket írogat - nektek is?


Szánalmas utolsó utáni fószer lehet....

2022. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Senkinek nem írtam privit te agyhalott!
2022. febr. 23. 18:41
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"A csípős ételek nagyon nagy tabu a legtöbb iszlám országban."


Honnan veszed ezt a tévhitet?

Ettél már életedben igazi kuszkuszt, amit egész Afrikában (én Tunéziában és Marokkóban kóstoltam) harisszával készítenek?

A magyar - külföldieknek túl erős - halászlé gyomorsimogató édesnemes ahhoz képest!

A spanyolországi híres és legtöbbször csípős "piment"-ot is az arab megszállás alatt kezdték termeszteni, a mi legerősebb szegedi paprikánkkal vidáman felveszi a versenyt.

Líbiában és Jordániában olyan erős fűszereket használnak, hogy kétszer szenvedsz meg velük, és még sorolhatnám, de nem érdemes.

2022. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nincs, de sok finnyás ember pl nem eszi meg a tengeri herkentyűket, garnélát stb. Nálunk ennek nincs olyan hagyománya, mint a tenger mellett élőknél. Azzal nincs is baj, ha megkóstolja és nem ízlik neki, de amíg meg sem kóstolja és hüledezik rajta valaki, az furcsa. Szerintem nagyon finom, szóval emiatt nem tántorodok el tőle.
2022. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
31%
19. Minek kóstolgassak egy olyan ételt, ami már küllemre sem nyeri el a tetszésemet. Nem minden chokito ami ronda, de finom.
2022. febr. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!