Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 2 ezer forintom van másodikáig...

2 ezer forintom van másodikáig ennivalóra mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos kénytelen voltam venni új mikrót, mert elromlott ami volt meg gàzcsekk is több volt mint szokott éves elszámolás miatt. Ketten vagyok a gyerekemmel minimàlbérből. 2-àn kapok fizetést meg családi pótlékot. Alap élelmiszerek vannak itthon liszt, olaj, zsír, tojás, krumpli, 2 szál kolbász, szalonna, hagyma, alma. Kicsi eszik oviba 3x így hétköznap csak vacsorát kell megoldani neki. Ha minden kötél szakad kérek szüleimtől pénzt, de szerintem ha max kenyeret, tejet kell venni valahogy megoldható.

#Étel, spórolás,
2022. febr. 23. 16:57
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
92%
10 kiló krumplitok van és te nem tudod mit egyetek?? Nyugodjál meg, van mit ennetek! Én azt hittem kb. 2 szemet fogsz írni! Nem lesz baj belőle, ha nem esztek husit! Ill. lehet venni párizsit 350-500Ft/kg áron is, azt használhatod pl. rakott krumpliba vagy paprikás krumpliba! Ha 2napig eszitek majd ugyanazt, nem unjátok meg..
2022. febr. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Fél kg rizs is van. Csak nem akarok 1 hétig krumplit enni. Én viszek magamnak enni munkahelyre amit főzök vagy szendvicset csinálok
2022. febr. 23. 18:00
 23/44 anonim ***** válasza:
82%
Merre fele laksz? Elég sok városba lehet plazmát adni és már az alkalmasításra is fizetnek
2022. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
89%

Ez most komoly? Van 2 heti kajátok és itt sírsz?


Vegyél némi sertésmájat és tojást, azt cső

Meg ha a pulya akar enni szendvicset, akkor egy közeli lejáratos kenyeret, amit beteszel a fagyasztóba, a májból meg csinálsz hozzá májkrémet.

2022. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
88%

Jo, ha valogatsz, és nem jó az ezerféleképpen elkészíthető krumpli egy hétig akkor, kérj kölcsön.

Ha mar mikro kellett...

2022. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy válogatni tetszik, mikor elszórtad feleslegesen a pénzed


Most főtt kaját eszel szendvics helyett, meg megnézed a krumplit hány féleképpen lehet elkészíteni.

2022. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
Főleg, hogy van más köreted is.
2022. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
Mi baja volt mikrónak?
2022. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%

Bableveshez vannak cuccaid, bele a kolbi fele. Szalonnát pirítsd le, mehet túrós csuszának.


Rakott krumpliba elmented a kolbi felét és már jó vagy, van 4 tojás is bele és nem is költöttél max. 1 tejfölre.


Lecsós vagy resztelt máj a tarhonyával vagy rizzsel.


májrizottó (fagyott vegyes zöldség, máj rizsben egybefőzve)


vagy épp csirkecombot 4 kilót kapsz ennyiből, a köretnek való megvan mellé.. van mindhárom fő szénhidrátod otthon!

2022. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire letszukseglet volt a mikro? Nincs gaztuzhely amin melegiteni lehet?
2022. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!