Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 2 ezer forintom van másodikáig...

2 ezer forintom van másodikáig ennivalóra mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos kénytelen voltam venni új mikrót, mert elromlott ami volt meg gàzcsekk is több volt mint szokott éves elszámolás miatt. Ketten vagyok a gyerekemmel minimàlbérből. 2-àn kapok fizetést meg családi pótlékot. Alap élelmiszerek vannak itthon liszt, olaj, zsír, tojás, krumpli, 2 szál kolbász, szalonna, hagyma, alma. Kicsi eszik oviba 3x így hétköznap csak vacsorát kell megoldani neki. Ha minden kötél szakad kérek szüleimtől pénzt, de szerintem ha max kenyeret, tejet kell venni valahogy megoldható.

#Étel, spórolás,
2022. febr. 23. 16:57
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
#37: holnap délelőttre várhatjuk... :))))
2022. febr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
77%

Dödölle

Lángos (vagy kenyérlángos)

Tojásos nokedli

A kenyeret meg olcsóbb sütni mint venni.

2022. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
én most futottam bele ebbe a tegnapelőtti kérdésbe. először az jött le hogy miért bántják ennyien a kérdezőt. aztán hogy minimálisan más hozzávalókból is el lehetne kerülni a krumplit krumplival-t. de érdemben mégsem tudnék hozzászólni hisz sosem jártam még talán olyan helyzetben hogy az éhség a legjobb szakács elven főzzek magamra. ( a piásan összedobott apróságok nem számítanak)
2022. febr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Tócsni, krumplistészta, rakottkrumpli, sültkrumpli, főttkrumpli, tojásosrizs, rizibizi
2022. febr. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!