Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Popcorn géppel kapcsolatban...

Popcorn géppel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Popcorn gép vásárláson gondolkodok, árukeresőn van is egy rakás, viszont nem tudom melyiket válasszam, ráadásul kérdéses is néhány dolog ezzel kapcsolatban.


Az a popcorn amit a cinema cityben vehetünk ugyebár teljesen más mint az a mogyis zacskós, mikróban kipattogtatható dolog. Más az alakja is, a mogyis mintha kisebb lenne, csámpásabb, a cinema city-é kerekebb, nagyobb szemű.


Ezekkel a popcorn gépekkel lehet olyat csinálni mint a cinema cityben? Vagy ugyan olyan lesz mint a mogyis zacsis?

De kérdéses még az is hogy hát van ez az ízesítés dolog.. Ahogy néztem a neten lehet kapni popcorn ízesítő olajat vagy valami ilyesmi, azt lehet használni az ilyen gépeknél valahogy?


Tehát ezekről a gépekről van szó hogy árukereső honlapon ugye kidobja a popcorn gépeket rangsorolva, és talán az első találat ez a Russel Hobbs, vagy alatta, hasonló árkategóriában, amik így dobálják ki magukból a popcornt. Én ezekre gondoltam első sorban inkább, nem a 30 ezres darabokra.



2022. ápr. 22. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Lidl-ben szokott lenni, nekem olyan van. Ennek a tetején van vajnak kis tálka, mire kipattog a kuki, addigra felolvad a vaj. Abba mehet fűszer és ezzel keverem át az egészet. Szerintem sokkal finomabb és egészségesebb is, mint a zacskósok.
2022. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Cornico-n veszek nagyobb kiszerelésű ízesítőket, van vagy tízféle.
2022. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Búcsúi vagy otthoni kis gépre gondolsz?
2022. ápr. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!