Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hidegen sajtolt napraforgóolaj...

Hidegen sajtolt napraforgóolajjal ugyanúgy lehet sütni, főzni, mint a sima étolajjal?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba hidegen sajtolt napraforgóolajat. Nem nagyon ismerem, nincs tapasztalatom vele. Rántotthús, krumplit stb lehet benne sütni vagy csak salátákra jó? (Tükörtojást sütöttem benne, működött a dolog, de mást még nem mertem.)

2022. ápr. 24. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy lehet vele sütni csak kicsit szagosabb az olaj illatta
2022. ápr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Kár sütésre pazarolni. Pont a lényegét vennéd el, hogy hidegen sajtolt. Én úgy használnám, mint az olívaolajat, azaz csak öntöznék vele, én pl. rizst is szoktam, persze akkor eleve minimális olajat használok, vagy semmit.
2022. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!