Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi az a minimum összeg,...

Mi az a minimum összeg, amiből szerintetek ki lehet hozni egy főnek a havi étkezését?

Figyelt kérdés

Nincs speciális diéta, energiaárakkal nem számolunk csak élelmiszerárakkal. Egészséges és változatos étrend (szóval a mindennapi májkrémes zsemle nem játszik)

Napi 1800-2200 kcal.


2022. máj. 18. 15:14
A kérdező szavazást indított:
<20000
20000-30000
30000-40000
40000-50000
>50000
25 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem 50 alatt esélytelen. Változatos húsok, zöldség, gyümölcs, tejtermék minimum 15000 egy hétre.
2022. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Most még belefér a 40-50 ezerbe, de ha igy mennek fel az árak, nem sokáig.

Én soha nem mentem 40 fölé eddig, de igen változatosan étkezem - májkrémes zsömlét legalább 30 éve nem ettem, de nem is szerettem soha.

Húst, tejtermékeket nagyon keveset eszem túlérzékenység miatt, az étrendem eléggé közel áll a vegán/növényi alapú étrendhez.

Édességeket, nasikat nem veszek, mert nem szeretem ezeket, sok zöldségfélét (föleg idényzöldségek), gyümölcsöt fogyasztok, aránylag sok hüvelyest, hagyományos és nem hagyományos gabonatermékeket, de tésztaféléket, krumplit is eszem odafigyelve a mennyiségekre.

2022. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
A 2-es vagyok: ami még lényeges, nem késztermékeket veszek, nem rendelek (részben a túlérzékenységek miatt, részben az ára miatt), hanem magam fözök, amire éppen kedvem van.
2022. máj. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!