Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Budapesten iható a csapvíz?...

Budapesten iható a csapvíz? Milyen minőségű?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami weboldal ahol ezeket írja hogy hol iható, hol nem?
2010. szept. 17. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ihatónak kell lennie a csapvíznek, max nem ízlik.
2010. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Hát az 5. és a 10. kerben iható, gondolom a többiben is. Az íze totál semleges, tök olyan, mint a szentkirályi babavíz. És még sose volt tőle semmi bajom, pedig néha elég nagy mennyiségben iszom...
2010. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
A mindenhol ihatónak kell lennie dologra csak annyit tudok mondani, hogy Balatonlellén a helyedben azért nem próbálkoznék. Én 3 pohártól 2 napig tartó hányás-hasmenéses gyomorrontásos nyavalyát kaptam el..
2010. szept. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor bátran olvasd el az ántsz oldalát, ugyanis minden csapvíznek (nem fúrt kútból származónak) Magyarországon ihatónak KELL lennie, és mint mondottam, az íze és az egyéni emésztőrendszer magánügy. Ez még nem India.
2010. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Plusz egyértelműen fel kell tünteni, hogy ha nem iható a víz. Ugye már olvastál ilyen kis táblácskát?
2010. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Én ezen a csapvízen nőttem fel, még élek. :-D

Amúgy tényleg ihatónak kell lennie mindenhol, ha valami gond van, arról meg szólni kell (pl. nálunk kiírják a lépcsőházban, ha valami javítás miatt a víz ihatatlanná - sárgává - válik, hogy felkészülhessünk).

Egyik unokatesómékkal történt meg, hogy valami csőtörés miatt a szennyvíz összekeveredett a friss ivóvízzel és ez a keveredett víz jött a csapból, kórházba kerültek miatta és el kellett halasztaniuk az esküvőt, ez vidéken volt.

2010. szept. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!