Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggelire zabot mivel szoktáto...

Reggelire zabot mivel szoktátok "felturbózni"?

Figyelt kérdés

2022. máj. 31. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Gyümölcs

Aszalt gyümölcs

Kókusz chips

Dióféle

2022. máj. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%
Én egy adag fehérjével iszom reggel, így legalább íze is van.
2022. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Reszelt alma,fahéj,kicsi vanília aroma,édesítőszer

Kakaópor,édesítőszer

Fehérjepor

Vagy megsütöm:kakaópor,banán pürésítve,140g zabpehely felöntve 2 dl tejjel,1 vagy 2 tojás,vanília aroma,fél tasak sütőpor,édesítőszer.Ez az egyveleg szépen összesül a 180 fokos sütőben 30-35 perc alatt és nagyon finom.

2022. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Mivel zsigerből gyűlölök mindent ami édes, így olyasmivel, ami nem az.

Parmezán függő vagyok, így ez alap, aztán a mellé még ami éppen itthon van.

A bébi spenót passzol a legjobban, de van hogy gombát, brokkolit, cukkinit párolok hozzá/bele. Egyszer kevertem bele fonnyadásnak indult rukkolát, hogy ne kellejen mégsem kidobni, de mondom, a sajt az alap. Majdnem mindig van itthon parmezánom, de ha épp kifogyna, akkor azt amit találok, gouda, edami. Gyakran turbózom lenmaggal is, az emésztésem nem az igazi, lassú az anyagcserém, az más fronton is segít valamicskét. Előfordul, hogy savanykás almát reszelek bele, de akkor is sajttal eszem. Az angolszászoknál amúgy nagy hagyománya van a sós zabkásáknak is, de itthon valahogy gyakorta meglepődnek a verzióimon, pedig hát lássuk be, ízlés dolga. Bizonyára nagyon finom lehet bogyós, aszalt, vagy bármilyen gyümölccsel, meg mindennel amit felsoroltak, attól még, hogy én azt nem szeretem. Tesómmal mindketten nagy zabkásásak vagyunk, mindig teljesen elborzad, mikor mondom neki miket tettem épp bele :DDD

2022. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Vörös vagy lilahagyma, chili szósz, tükörtojás. Esetleg egy kis sült bacon vagy sült sonka.
2022. máj. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én édes zabkása párti vagyok, nekem kedvencem bele a mazsola.

Vagy egy kis finom házi lekvár a tetejére.

2022. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Idény gyümölcs. Alma mondjuk mindig van itthon, van, hogy apróra felkockázott almát teszek bele. Most pl. eper darabkákat teszek a tetejére. Nyáron áfonya, ribizli, barack kockák. Télen banán.
2022. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Turmixgépben készítek egy gyümölcsös tejet, vagy egy hígabb smoothiet (diéta alatt csak vízzel csináltam), és azzal keverem össze, a zabhoz keverek chia magot, néha egy teáskanál szezámmagot is. A tetejére kókuszchips. A körtés-kókuszost imádom, de most hogy eperszezon van így mégjobb friss eperrel. Ha van akciósan makadámdió azt szoktam a tetejére törni (előtte természetesen lepirítva).
2022. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alma/ eper

Vanília/ rumaroma

Fahéj

Chiamag

2022. máj. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem tej, mazsola, esetleg egy kis szörp. Imadom!
2022. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!