Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legfinoma...

Szerintetek melyik a legfinomabb chips?

Figyelt kérdés
kb 3 éve nem ettem chipset, és most úgy megkívántam, de nem tudom milyet vegyek :D
2022. jún. 28. 13:18
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem a kedvencem a chili-limeos Lays, ami olyan jó hullámos.
2022. jún. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is chili-limeos Lay's, most is azt eszem.

Viszont most megváltoztatták az összetétetét, azelőtt sokkal finomabb volt :(

2022. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a Pom-bär maci volt régen, de már az sem az igazi.
2022. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami bacon-osat. Vagy sima burgonyaszirmot.
2022. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lays chipsből jöhet bármilyen.
2022. jún. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
régen a Cheetosnak volt rövid ideig elérhető egy változat, kis ablakokat formáztak négyzet alakúak a chipsdarabok, talán sajtos-sonkás ízesítés, na az olyan jó volt hogy mai napig emlékszem pedig gyerek voltam. és arra is hogy a Lay's adott ki egyszer egy talán Herbs nevűt, valami gyógynövényes szerű volt, világoszöld zacskóval, konkrétan az volt a legrosszabb, az egyetlen chips amit nem ettem meg
2022. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Lays az a Best! ;)
2022. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a natúr, sima, piros dobozos Pringles ízlik a sima chipsek közül. Azon kívül a tortilla chipseket még szeretem, a Sparos, saját márkás, nacho sajtos kifejezetten finom, pláne taco szósszal és ár-érték arányban pláne megfelelő.
2022. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lays abba is a sima sós! Az ilyen lime meg hasonlók nem jönnek be! Mindenbe az eredeti, natúr a legjobb! A többi utána variálás és kinek bejön kinek nem...
2022. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, olvasod-e még, de nemrég fedeztem fel a Chipsy Kings nevű chipset a Lidl-ben. Hülye neve van, de nagyon finom. Az a különlegessége, hogy krumpliból van :)
2023. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!