Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb cukrászdák...

Melyek a legjobb cukrászdák Magyarországon? Ahol az egyik legfinomabb fagylalt és sütemény ízvilág van az országban?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan minőségű cukrászdára gondolok, mint pl a maklári Stühmer. Szerintem lenyűgöző a sütemény és fagylalt ízviláguk. Milyen hasonló kiváló cukrászdákat tudnátok még?

2022. júl. 31. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Google -> top 10 cukraszda
2022. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk én a Stühmer termékeit pont egyáltalán nem szeretem. (Egerben jártam iskolába, úgyhogy ismerem.) Akkor már pl. a Szamos sokkal jobb.
2022. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nezd vegig az orszag tortaja nyerteseket...
2022. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Sütiben Auguszt Budapest
2022. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Csibe cukrászda Pásztón
2022. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
72%

Nos, a Szamosnál ízlett a pogácsa, de nagy csalódás volt, konkrétan az egész csoportomnak (munkahelyi eszegetés volt), az Eszterházy-juk és a Szatmári szilvatortájuk is. Vajas krém volt az Eszterházyban. A szatmári esetében már nem tudom, egyszerűen csak ettem már jobbat. Még hozzá itt:

[link]

Szerintem csak a Szatmári szilvatortájuk nagyszerű, a többi elmegy.

A Daubner még finom szerintem: [link]

Ami még nagy csalódás volt, az ez: [link] pedig ugye azzal verik a mellüket, hogy már mióta fennálló cukrászda. Kimondottan száraz volt a tortájuk. Ezt a minőséget egy Tescoban is megkaphattam volna, lényegesen olcsóbban.

2022. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
A Daubner is csak a középmezőnyben van élen... Tömegtermeles folyik.
2022. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Pilisvörösvár Emil cukrászda

[link]


Soltvadkert Szentkorona Cukrászda

[link]

2022. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
A vörösvári Emil csak ahhoz a borzalomhoz képest tűnik jónak, ami az út túloldalán van (Tárcsik vagy mi a neve)... Amúgy igencsak közepes.
2022. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
9-es, én érdi vagyok, így a Patakihoz vagyok szokva, ami színvonal. Az Emilről nem tudom, miért de rosszakat olvastam, aztán egyszer átutazóban arra jártunk, és megálltunk. Kétféle sütit ettünk (ketten négyfélét), és kapucsínót, szerintem hozta a szintet bőven közepes felett. A kiszolgálás is teljesen rendben volt, a lányok barátságosak voltak, ez tavaly ilyenkor volt.
2022. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!