Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyek a legjobb cukrászdák...

Melyek a legjobb cukrászdák Magyarországon? Ahol az egyik legfinomabb fagylalt és sütemény ízvilág van az országban?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan minőségű cukrászdára gondolok, mint pl a maklári Stühmer. Szerintem lenyűgöző a sütemény és fagylalt ízviláguk. Milyen hasonló kiváló cukrászdákat tudnátok még?

2022. júl. 31. 12:39
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon finnyás vagyok fagyi ügyileg, itt Nyíregyházán nincs is olyan, mióta a Levendula fagyizó bezárt, hogy elájultam volna, annyira finom a fagyi. De, pár hete Szegeden valami isteni fagyit ettem a Palánk cukrászdában!


És Egerben is van egy "fagyis bácsi", valahol a belvárosban, az is mennyei fagylalt volt.

2022. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
+1,Csibe/Pásztó.
2022. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Szent Korona Cukrászda. Soltvadkerten található, a sütik és a fagyik is nagyon finomak.
2022. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!