Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Magyarországon hol lehet...

Magyarországon hol lehet kapni a legfinomabb lángost?

Figyelt kérdés

Igazából utálom a lángost. És azért mert mindig rossz lángost kaptam mindenhol. Az egyik vagy olajos volt, vagy hideg, vagy nagyon ki volt sajnálva a cucc a tetejéről.

És most elhatároztam magamat és adok neki még egy esélyt. És most keresem az ország legfinomabb lángosát!! Legyen bárhol én elutazok érte.

Írjatok konkrét helyeket ahol szerintetek a legjobb a lángos.



2020. jún. 18. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Sajószentpéteren, ott mindenki tudja, hol, nem ugrik be hirtelen a név.
2020. jún. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Utóljára Szentendrén ettem a legfinomabbat.
2020. jún. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Szentendrére még egy szavazat! :)
2020. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Sehol.

Én is mindig úgy vagyok, hogy túlsült, kemény, szinte nyers, hideg, olajos, fura szagú, vagy amit rátesznek, az nem jó. De a legjobb, hogy sok helyen ki van írva, hogy lángos, és nincs is, vagy éppen nincs. Mindig éppen akkor nincs.


Egyébként Székelyföldön szoktam jó lángost enni, meg kürtős kalácsot is :) Máshol még nem sikerült. Ja, meg otthon, a saját, az mindig jó.

2020. jún. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem pld. a lőrinci piaci lángos ízlik nagyon, olyan jót máshol még nem ettem. + az erzsébeti piacon a káposztás lángos, amit nem káposztával töltenek, hanem a tésztájához van leverve a káposzta és úgy sütik ki.
2020. jún. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ne tegyél egy lépést sem, mert nem egyformák az ízlések, az igények, ami az egyiknek pocsék, az a másiknak jó és fordítva.

A világ legegyszerűbb tésztája a "piacos lángos" - vízzel, nem tejjel - otthon kisütve és azzal pakolod meg, amivel akarod!

1 kg lisztből megcsinálod, adagonként lefagyasztod és akkor eszel és olyat, ahogy akarod!

[link]

2020. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Óbuda, Flórián téri aluljáró, a legjobb amit valaha ettem.
2020. jún. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Itthon anyunál :D
2020. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Flórián térre még egy voks, de a helyedben kipróbálnám az otthonit!
2020. jún. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Én meg CSAK pucéran szeretem...
2020. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!