Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Másnak is ízlenek a bébiételek...

Másnak is ízlenek a bébiételek? Nincs ettöl az az érzésetek, hogy a felnötteknek szánt készételek tele vannak ízfokozóval?

Figyelt kérdés
többször megkóstoltam, vagy megettem, ami maradt, és annyira más ízvilág, de nekem nagyon ízlik

2022. aug. 4. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
De, a készételek pontosan azért vannak telenyomva ízfokozóval, hogy te napi robot után minél többször sz...l a főzésre, és inkább a bolti kaját vedd.
2022. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ízlik, itt az univernél bármennyit ehetnék, de nem bírom az ízetlen kajákat. Aki itt is eszi, az befűszerezi, mert amúgy borzasztó az íze. Attól, hogy valaminek van íze még nem lesz egészségtelen
2022. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ízlik csak ahhoz drága nagyon meg mennyiségre kevés.
2022. aug. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
600 ftért kapsz benne egy negyed banánt répával összefőzve.
2022. aug. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bébiként sem ettem meg egyiket sem, anyám folyamatosan turmixolhatott :’D A húgom meg az öcsém viszont imádják így 20 meg 30 évesen is.
2022. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!