Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Anyatejet felnőttek is ihatnak?

Anyatejet felnőttek is ihatnak?

Figyelt kérdés

2019. dec. 10. 12:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Persze.
2019. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha bírod, miért ne? Elég beteg ötlet, de hát csináld. A némete k sör címen olyan iszonyatot is megiszanak, aminek a látványától is felfordul a gyomrom. Ízlések és pofonok.
2019. dec. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
Tehén, kecske stb. tej is anyatej.
2019. dec. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
43%
Nekem az első gyermekem után rengeteg tejem volt. A párom azzal itta a kávét, sőt kénytelen voltam a macskának is adni, hogy ne kelljen kiönteni a lefolyóba. Páromnak egyébként azóta sem volt tökéletes vérképe, mint akkor, amikor anyatejet ivott.
2019. dec. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Hacsak nem vagy laktózérzékeny, akkor bajod nem lesz tőle. Csak nem értem, minek innád? Ha nagyon sok van belőle, mint ahogy például az utolsó válaszoló írja, akkor is inkább leadni kéne szerintem, hogy egy másik baba kaphasson belőle.
2019. dec. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

4!


Nem kellett volna fejni és nem lett volna ilyen probléma. Amúgy meg le lehetett voln adni az anyatej gyűjtő állomáson. Fizettek volna érte, és jomhelyre került volna.


Kérdező!


Lehet, ha van hozza valakinek gusztusa

2019. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

4# le lehetett volna adni, még fizettek volna érte és olyan gyerekekhez került volna, akiket az anyukája nem tud szoptatni.


Egyébként lehet inni, gyakorlatilag a bolti tej, tejtermék is anyatej, csak allate, nem embere. Más kérdés, hogy egy felnőtt szervezetnek nincs rá szüksége

2019. dec. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

Az embertejnek magasabb a zsírtartalma, mint az általánosan fogyasztott növényevők teje, így sokaknak nem ízlik.


Illetve emberi testváladék lévén még fertőző is lehet!

2019. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha van hozzá gusztusuk...
2019. dec. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekünk is tele van a fagyó vele, sőt otthon anyám fagyasztójának egy része is ezzel van tele..

Igazából azt terveztem én is hogy leadom, de akik ezt a leadást írták vajon tudják mennyi vizsgálat kell hozzá, meg papír munka?

Én végigmentem ezen, mert tényleg oda akartam adni másnak, 8 vérvétel, stb.

Végül nem fogadták el, mert fogamzásgátlót szedek, olyat amit amúgy szoptatás alatt lehet 🙄


Na mindegy, a gyereknek most azzal öntöm fel a főzeléket, ahogy elkezdtük a hozzátáplálást


Amúgy nekem nem lenne hozzá gusztusom, férjem belenyalt kíváncsiságból, de ennyi.

2019. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!