Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is kevesebbet költ bevásár...

Más is kevesebbet költ bevásárlásoknál mostanában, mint régen?

Figyelt kérdés
Nálam a heti bevásárlásnál régebben 10 ezer ft körül költöttem, most meg 7-8 ezer ft-ot. Igaz, sokkal jobban odafigyelek arra, hogy mit veszek meg, és többször meggondolom, hogy belerakjam a kosárba. Bár otthon azért gyakran szembesülök vele, hogy alig vettem valamit, és nagyon nehéz beosztani 1 hétre. De a rágcsálnivalót, édességet kihagyom, amit régebben sinán megvettem. A legolcsóbb dolgokra próbálok fókuszálni, és ahhoz igazítom hogy mit főzök belőle. Ti hogy vagytok ezzel? Ugyanúgy megveszitek azokat amit előtte, akár 2x -es áron is?

2022. szept. 22. 15:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem. Nálam egy napi besárlás mostanában, mikor egy kiló kenyér 1000Ft, ritkán áll meg 3000Ft alatt. 1-1,5éve ugyanez 1500-2000 között volt. Pedig, nem hiszem, hogy én ennék azóta ennyivel többet.

A mostani munkahelyemre 2018-ban jöttem. Akkor az itteni kifőzdében egy ebéd 800-1000Ft volt, most 2000-2200, pedig semmivel nem adnak nagyobb adagokat, vagy kaviárt.

2023. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!