Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Írnátok olyan élelmiszereket...

Írnátok olyan élelmiszereket amiknek már nem olyan a minősége, mint régen?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 13:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Macskanyelv tuti ilyen.

A négercsók.

Akartam vinni nagymama korú rokonnak ajándékba hogy biztos örülne neki, de még én is elszörnyedtem, pedig én 30 körül vagyok, hogy ezek gyerekkoromban nem ilyenek voltak.

2019. szept. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Az ice teák között sok ilyen van: Nestea, Lipton Ice Tea...mióta elkezdték telenyomni őket édesítőszarral, ihatatlan csatornalé lett belőlük.
2019. szept. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%
Semminek sem ugyanolyan, mert az alapanyagok és az adalékanyagok is megváltoztak az emberi szervezetre káros irányba!
2019. szept. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Első te kis frappáns agyhalott. :)


Többieknek köszi, jöhetnek még válaszok.

2019. szept. 17. 14:00
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó a kérdés! Nekem speciel sokszor eszembe jut a renszerváltás előtti kifli. Soha nem lesz már olyan, pedig az volt A KIFLI.
2019. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Regen a turo rudinak sokkal finomabb ize Volt, szerintem manapsag joval több cukrot tesznek bele turo helyett :( Talan a Cserpes Trudi ami hasonlit a regire.
2019. szept. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Minden élelmiszerének más a minősége. Mindegyiknek. Gondolj bele, vegyük csak a tejet alapul. Nem egy bonyolult cucc, nincs benne semmi hozzáadott dolog, a tehénből "jön". Mégis más az íze mint 20, 50, 100 evvel ezelőtt. Ma több az autó, a gyárak, légszennyezés, így a fu amit lelegel eleve szennyezettebb, mint régen. Ergo, a tej minősége is változik. Ha van mondjuk 10 alkotóeleme egy élelmiszernek, amiből egy a tej, máris más lesz annak a termekneknis a minősége. De a másik 9 alkotóelem is ugyanígy más minőség a környezetnek köszönhetoen, mint a tej.
2019. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
Piros mogyorós :( ma már nem olyan, nemrég vettem a boltban, hát vagy az én emlékeim szépítették meg az ízét, vagy nagyon gagyi a mostani.
2019. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igen, a piros mogyorós határozottan, ezt én is észrevettem sajnos. :(
2019. szept. 17. 14:44
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nestlé táblás csoki, Nesquick kakaó
2019. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!