Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a szervezetemből?

Figyelt kérdés

Igazából titokban megyek el inni, lesz rá kb 10 órám. Mikor és mennyit igyak hogy kijozanodjak estére és a szüleim ne jöjjenek rá?

Kezdő vagyok a témában segítő embereket szeretnék 😫



2022. okt. 17. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mennyit ihatsz, az a súlyodtól is függ, és maga a piától is. Igyal egyet kettőt kezdésképp, ezt te érzed magadon mennyit bír el a szervezeted
2022. okt. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából tényleg segítene a korod és a súlyod, magasságod. Minden szervezet másképp bontja le. Az enyém kb meg mindig jól, de ez lehet egyéb pozitív feature is :D nekem 2 üveg bor se árt meg másnap ( azért nem szoktam ennyit inni mindig) , de van akinek 4-5 sor már sok.


Ahogy érzed, a spicces hangulatnal abba hagynam, mivel nem vagy tapasztalt, ennyit biztos fel tudsz dolgozni. Szédülés , szó ki mondás, indokolatlan nevetés, hányinger, na itt már ne igyál tovább :) ezt ki tudod aludni. A nem tudok menni vagy bealszom korszak az viszont kemény masnapossagot szül, addig ne menj el :)

2022. okt. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha 10 órád lesz rá, akkor max csak ez első kettőben igyál, akkor sem gyorsan sokat. Maradjon hat órád, hogy kitisztulj
2022. okt. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2022. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Élek
2022. okt. 18. 13:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Jólvan köszönöm szépen a segítséget, amúgy sem terv hogy sokat igyak meg annyira nem is lesz ott sok ital. Szóval megoldjuk. Fog mosás ki hozza az alkohol szagot?
2022. okt. 18. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!