Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha most valaki kinyitná a...

Ha most valaki kinyitná a hűtődet, milyen kajákat találna benne? 😋

Figyelt kérdés

Mi az az első 10 dolog, amivel a hűtőszekrényed kinyitása utána szembesülni lehetne, mi jut eszedbe a hűtődről ?


Gondoltam, bekukkantok! :D



2022. nov. 1. 18:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
9%
Egy csütörtöki MekDánelces szpájszi sörtés börgört találna szóval éhen halna.
2022. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
9%
7-es meg ki se bújik a muszkák valagából ha még mindig komcsi vodkát iszik.
2022. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
95%
Kóla, szénsavas víz, sör, meggysör, vaj, margarin, zsír, szalonna, házi füstölt sonka, tojás, sajtok, tejföl,tej, tejszín, füge lekvár, mindenféle tubusos sz.rság, egy adag brassói, felbontott savanyúság, banán, szőlő, egy fél paprika, zeller, karalábé. És az esküvői tortánkról a menyasszony vőlegény. Évek óta elváltam 🤣🤣
2022. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
15%
12-es neked meg meghagyom a minőségi royal, kalinka verziókat, igyad csak proli.
2022. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
22%
Stop mindenre ami orosz.
2022. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

13-as és akkor te vagy az elvált férj. Hacsak az asszony nem meggysörözik, de meglepődnék! :D


A füge lekvárt én is szeretem, saját vagy vetted valahol ?

2022. nov. 1. 19:46
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

#16

Akkor most megleptelek, nem a férj vagyok. Néha iszok meggysört. A fügét én készítettem. A marcipán meg... hát szentimentális barom vagyok nem tudom minek van még meg. Semmi kötődés csak néha eszembe jut, hogy sokéve milyen boldog nap volt, mennyi minden megváltozott, persze én is..

2022. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
Nálam van külön polca a sajtnak :D Kb 10 féle van itthon. Ezen kívül vaj, 2 féle sonka, szalámi, házi coleslaw, sárgarépa, petrezselyemgyökér, brokkoli, élesztő, tej, felbontott ecetes uborka, házi baracklekvár, majonéz, mustár, tejföl, túró, felbontott meggybefőtt és fél üveg bor.
2022. nov. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Hűha! :))
2022. nov. 1. 20:35
 20/31 anonim ***** válasza:
16%
Habzsi dőzsi miközben háborús infláció sújt minket?
2022. nov. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!