Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha most valaki kinyitná a...

Ha most valaki kinyitná a hűtődet, milyen kajákat találna benne? 😋

Figyelt kérdés

Mi az az első 10 dolog, amivel a hűtőszekrényed kinyitása utána szembesülni lehetne, mi jut eszedbe a hűtődről ?


Gondoltam, bekukkantok! :D



2022. nov. 1. 18:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Most voltam boltban, szóval most van benne az eheti menü hűtött része.



Szószos fiókok: bbq, shircha, majonéz, mustár, ketchup


vaj sütni


margarin, sonka, sajt a szendvicshez


sárgarépa, paprika, retek, paradicsom, saláta, petrezselyem zöld, tej, kóla, kefír, tejföl, háromszög sajt,

citrom, eper lekvár, kolbász ami csípősebb mint hittem és már egy jó másfélhete esszük karikánként, kovászos uborka, szalonna

2022. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Vaj, margarin (sütni), trappista sajt, tej, kakaó, frankfurti leves, bécsi virsli, rétes (almás és túrós-meggyes), tojás, sárgarépa, zeller, karalábé, paprika, retek, uborka, joghurtok, kefir, majonéz, mustár, torma, turista és téliszalámi, kenőmájas, dió, mák, fél doboz hámozott paradicsom, cékla.


Valami tuti kimaradt.

2022. nov. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, hogy kimaradt 😂

Tejföl, kolbász (házi), eperlekvár (házi), nagyapám hordóban eltett savanyú paprikája

2022. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Vaj, margarin, kenőmájas, szőlő, kacsazsír, paprika, savanyúkáposzta, tejföl, házi joghurtjaim, tej.
2022. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Jelenleg brokkolikrémleves, és székelykáposzta árválkodik benne, egy fél liter tej társaságában 🥦
2022. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Majonéz, ketchup,mustár, bbq szósz, taco szósz, tejföl.

Savanyú uborka, savanyú gyöngyhagyma, savanyú káposzta, káposztával töltött almapaprika.

Tömb és szeletelt sajt, feta sajt.

Füstölt kolbász, virsli, pick szalámi, szeletelt szalámi, hamburgerhús.

Házi kacsazsír, ír vaj, krémsajt.

Heringfilé szószban.

Tej, narancslé, kakaóital.

2022. nov. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%

Keddenként jön az élelmiszer rendelesem, úgyhogy rendesen tele van....

Tej, növényi tej, folyékony margarin, kenhető margarin, Yakult, vaj, creme freche, tejszin, többféle joghurt, tejszínes spray

ketchup, majonéz, bbq és chili szósz

cola, Fanta, ásványvíz

Élesztő

vagdalthus szerű cucc, majkrem, többféle felvágott

Sajt, ebből is többféle

Darált hús, Cordon Bleu csirkemell, füstölt csirkemell csíkok

Tojás, gomba, egy friss csomag zöld curryhez

Chipotle szósz

Sajttal töltött paprika

2022. nov. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sok minden van már benne, mivel fizetés, és vásárlás előtt vagyok. Van benne paprikás szalámi szeletelt, kenőmájas, mangalica zsír, egy doboz delma. Vegyes savanyúság, konzerv kukorica, és gomba. Tejszín hab, tubusos paprika krém, gulyás krém, mustár, kecsap. Ennyi. A mélyhűtőben vannak húsok, zöldségek, darálthús.
2022. nov. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
28, a kukoricára irigy vagyok, pénteken sehol nem kaptam :D
2022. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Amiket egyből látok: sajt (gouda), joghurt, tejföl, tortilla lap (ha már bontott, ott tárolom), sonka, vaj, tejszín, hamburger hús (saját készítés, reggel vettem fel a fagyóból), pisztácia pesztó és Grana Padano (ez utóbbi kettő nem mert burzsuj vagyok, hanem mert nővérem Szicíliában él és ezekből mindig el vagyok látva), olíva bogyó. Tudom, hogy vannak zöldségek alul, de azokra nem látok rá egyből, ahogy kinyitom, ezért nem írtam, de retek, paprika, saláta, újhagyma és savanyúságok -uborka, almapaprika). Maradék húsleves, zabtej. Ez több mint 10, más nincsen benne (mustárt, ilyeneket nem írtam), a fagyóm az tele, nem voltunk sehol hosszú hétvégén és hétfőn vásároltam.
2022. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!