Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit szoktál enni reggelire?

Mit szoktál enni reggelire?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 20:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mindig változó.A leggyakoribb a meleg szendvics meg a tojással kapcsolatos dolgok(főtt, tükör, rántotta) különféle zöldségekkel
2022. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Otthon egy kávé tejjel, mézzel. Beérve a munkahelyre egy kefir és egy banán vagy alma. Hétvégén meg többnyire az ebéd az első étkezés.
2022. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
93%
Tőkehal, pizza, zöldséges ételek. De van hogy könnyebbet eszek: Joghurt, gyümölcsök.
2022. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Tejeskávét minden nap iszom, emellé szoktam enni mikor mi van otthon és mennyi időm van rá. PL almát, banánt, zabkását, lekváros piritóst, gabonapelyhet, valami szendvicst ami van épp itthon, kefírt, joghurtot, smoothiet, gabonaszeletet.


A gyógyszer mellé mindenképp kell, szóval amit találok.

2022. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Pl. ma reggel egy muffint ettem, mert épp nemrég sütöttem, és sokszor ha épp van itthon valamilyen sütemény, akkor abból egy szeletet szoktam reggelinek. De amúgy változó, van amikor joghurtot, van amikor zabkását szoktam vagy túrós zabkását. Néha müzlit. Illetve kávét szoktam még inni reggelente.
2022. nov. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Rántottát általában, mikor mivel, ami van itthon. Hagyma, szalonna, kolbász, akármi.
2022. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
kifli és mizo kakaó + turista szalámi, igazi melós reggeli
2022. nov. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Béla211 ***** válasza:
77%
Általában zapehely aszaltgyümölcsök szezonban rendes gyümölccsel görögjoghurtal. Vagy zablepény tejföl, padlizsán krém, . Olajoshal kenyér citrom. Olívabogyó krém, humusz szöldségekkel, halpástétom kenyérrel vagy zablepénnyel. Megritkán amerikai palacsintát.
2022. nov. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon változó, mikor mihez van kedvem. Van, hogy semmit, van, hogy gyümölcsöt, van, hogy szendvicset, vagy tojást-rántotta/lágy/tükör/hagymás, vagy az előző napi maradt rendelt pizzát, de épp ha kedvem úgy tartja, még főtt ételt is akár. De van mikor, virslit, kolbászt/szalonnát/disznósajtot kenyérrel zöldségfélével, krinolint főtt tojással mustárral kenyérrel. Hurka-kolbász, sült hekk.
2022. nov. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
Zabkása vagy joghurt vagy péksüti
2022. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!