Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyáltalán minek léteznek...

Egyáltalán minek léteznek olyan alapanyagok, amelyekre allergiások lehetünk?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Az iparosok profitéhsége miatt...
2022. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ja, 1. Az iparosoknak sok köze van mondjuk a mogyoróhoz ugy alapból, a darázshoz, vagy a parlagfuhoz.



Kerdezo!


A vilagon mindenre allergiás lehet az ember, ergo ezen az alapon semmi nem kellene hogy letezzen

2022. nov. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Így igyekeznek védekezni az adott növények (esetleg állatok) az ellen, hogy mások megegyék őket.
2022. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

2: a darázs és a parlagfű sem veszélyes egy normálisan működő szervezetre nézve. De egy xar élelmiszerekkel, xar levegővel táplált és ezáltal meggyengült immunrendszerű embernek lassan már minden káros lesz, ami addig természetes volt....


Nem véletlenül van egyre több allergiás és nem csak darázsra vagy parlagfűre..!


Úgyhogy igen, az iparnak, kemikáliáknak, adalékoknak nagyon is sok közük van hozzá!!

2022. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan aki a porra allergiás, van olyan is, aki a saját izzadtságára. Rengeteg dologra lehet allergiás a szervezet. Régen is volt ilyen, csak nem ismerték ezt a szót és, hogy miben más. Ráfogták a megfázásra vagy más betegségre és kész. Valamelyik nap pont egy 70 éves bácsival beszélgettem erről, hogy a nagyanyja is allergiás volt valamire, de mivel nem ismerték ezt a betegséget így szimplán megfázásnak gondolták mindíg.
2022. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

": a darázs és a parlagfű sem veszélyes egy normálisan működő szervezetre nézve. De egy xar élelmiszerekkel, xar levegővel táplált és ezáltal meggyengült immunrendszerű embernek lassan már minden káros lesz, ami addig természetes volt...."


Orbitális baromság amit össze hordtál

2022. nov. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
10%
Hát nem tudom, de az én környezetemben azelőtt soha nem voltak ilyesmi tünetek, úgyhogy én egyértelműen az élelmiszerek minőségének és a génmanipilációs, agyonvegyszerezett termelésnek továbbá a mai világ felpörgött, elvárásokkal teli stresszének is tudom be a rengeteg sok beteget.
2022. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Az a probléma, hogy az ember elszakadt a természettől, a természetes élettől és minél több műanyagot vesz be, annál betegebbé válik.
2022. nov. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
Aztán még ott vannak a sugárzások: wi-fi, mikrohullám, 5G stb mindenütt - az emberi szervezet totál ki van téve kívül-belül támadásoknak és ezek után nem csoda, ha megroggyan az egészsége...
2022. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért léteznek allergiát okozó alapanyagok, hogy ne csak vizet igyunk és havat együnk. Ezen kívül ugyanis bármire lehet allergiás az ember - bár lehet, hogy vízallergia is létezik.
2022. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!