Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nemnevettséges ez a 0% hozzáad...

Nemnevettséges ez a 0% hozzáadott cukros túró rudi?

Figyelt kérdés
A Pöttyös nagyon büszke rá, hogy így kevesebb kalória van benne, viszont hogy ne lenne, ha kisebb, mint a sima? Amúgy a 35g-os 100 kalóriát tartalmaz kb, az óriás meg 180-at... annyira nevettséges...

2022. dec. 13. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Ha olyan nevetséges, miért nem nevetek?
2022. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Cukorbetegekre nem gondolsz? Nem mindenki élete áll csak a kalóriaszámolásból meg a fogyókúrából.
2022. dec. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan, engem a kalória nem nagyon érdekel, ellenben a szénhidrát, azon belül a finomított cukor sajnos kell hogy érdekeljen.
2022. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Miért, csak az eszik cukormenteset, aki kalóriát számol? Sőt. Kalóriaszámolás szempontjából a cukormentessel sem jársz jobban, szóval csak azért venni a cukormenteset, mert hát "kalóriák", hülyeség.. A cukormentes édességek ugyanolyan kalóriadúsak. Pl. nézzük meg a "Wawel" cukormentes tábla étcsokiját. 503 kalória 100 grammban. A Lindt cukros narancsos étcsokija pedig 526 kalória, pedig az cukros. Nincs különbség. Én igenis veszem a cukormentes dolgokat, és imádom a Pöttyöst, hogy csináltak végre cukormenteset is, mivel cukorbeteg vagyok.
2022. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor nem kell óriás Pöttyöst venni, csak egy picikét, máris jobban jársz, mint a "0%-ossal...
2022. dec. 13. 17:03
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem hallottam még erről, de ezek a 0% cukros termékek nekem mindig édesebbnek tűnnek mint a sima verziókjuk.
2022. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%

A cukorbetegnek számít a kalóriabevitel, ha túlsúlyos akkor különösen.

De amitől tartózkodnia kell az a finomított cukor.

Ez gyorsan megemeli a vércukorszintet. Akár életveszélyes állapotba is kerülhet. A rutinosak közül sokan játszanak az inzulinozással, de hosszú távon ez nagyon nem jó.

2022. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
88%

Jajj de szeretnék ennyire unatkozni, hogy ilyeneken akadjak fel.

Azt remélem tudod, hogy a cukormentes termékek elsősorban nem a fogyókúrázók számára vannak kitalálva, hanem a cukorbetegek részére. Nekik mondhatod, totálisan leszarják hogy 100 vagy 180 kalória a túrórudi.

2022. dec. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kalóriák miatt eszem, hanem mert nincs benne cukor. Ebből a szempontból nem értem, hogy járnék jobban egy kisebb méretű cukorossal. Hiszen abban van cukor, mérettől függetlenül. Amit én nem ehetek. Nem értem ezen mit nem lehet érteni. De amúgy én a szatmári szilvásat szoktam enni, szerintem az nem óriás.
2022. dec. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!