Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Megmernétek enni ezt a currys...

Megmernétek enni ezt a currys ételt?

Figyelt kérdés

Még sosem ettem curry-t. Ma rendeltem indonéz csirkét és abban van curry. Azonban az egy allergén. És nem tudom, hogy allergiás vagyok-e rá.

Még sosem volt allergiás reakcióm kajától, de a curry lehet keresztallergia mondjuk pollenallergiásoknak és én az vagyok. Igaz, elvileg a dinnye is keresztallergén és attól sem volt még semmi bajom.


2023. febr. 6. 14:13
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

De engem nem ezek az ételek érdekeltek, hanem, hogy ez a por okoz-e allergiát. Ezt nem tudod megérteni?

Nem muszáj okoskodni, néha jobb ha csendben maradsz.

2023. febr. 6. 15:13
 22/35 anonim ***** válasza:
69%
Már leírtam azt is. További kellemes vergődést.
2023. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
65%

Nem az (amugy nem letezo) etelallergiaddal van a gond, hanem a paranoid, hipochonder mentalis allapotoddal.


Nem, ne edd meg, azonnal dobd ki, utana moss kezet tomeny domestossal akkor is ha ki se bontottad a dobozt mert ki tudja nem nyult-e hozza valaki curry-s kezzel es a futar is ki tudja mikor mosot utoljara kezet.

2023. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
De, létező. Úgylátszik, hogy nem nálam, mert megettem, de létezik a curry(por) allergia.
2023. febr. 6. 15:58
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Váó.
2023. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
82%

Aztan a vegere csak kiderul hogy a kerdes pusztan unalmadban szuletett, leszartad te az egesz allergiat, jajnincsnalamagyogyszer-hisztit ugy ahogy van, mert siman megetted a curry-s kajat. Ha annyira aggodnal, tuti hogy nem etted volna meg, szoval elmesz te a jo edes anyukadba szorakozni azzal, ami veled egyidos es a labad kozott van.


Ne irj privatot, ugyis azonnal letiltalak az uzenet elolvasasa nelkul.

2023. febr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
75%
a curry jelenti a por fűszerkeveréket is, illetve magát az elkészített szószt is amibe felhasználták. mindkét formára használják. tényleg az első volt a legjobb tipp, picit kell megkóstolni és figyelni okoz-e valamit
2023. febr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Igen, a curry jelenti a port is. 🙂 És mivel nem is curry-t kértem, csak curry-t tartalmaz, így egyértelmű volt mit kérdezek. Csak sok itt a nagyon okos, aki máshol nem tudja kiélni a f méregetését.
2023. febr. 6. 18:02
 29/35 A kérdező kommentje:

26-Nem is akartam volna privátot írni, ne hidd el, hogy ennyire fontos vagy. 😄

De, aggódtam, csak közben megjött egy családtagom és így meg mertem enni. Ennyi.

2023. febr. 6. 18:03
 30/35 anonim ***** válasza:
88%
Nem irigylem a csaladtagjaidat sem.
2023. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!