Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A kávézacc a növényeknek,...

A kávézacc a növényeknek, vagy a földre jó? Van alami jótékony hatása?

Figyelt kérdés

2023. febr. 12. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Én olyat hallottam, hogy érdemes belemosni a mosogatóba, mert tisztítja a lefolyót.
2023. febr. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi rá szoktuk dobni a földjükre, de van, hogy bőrradírként használom :D
2023. febr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én a virágaim földjébe tettem. Meg a gyümölcsfáim köre szórom ki, es bele fogatom a földbe. De a kertben lévő malnára, eperre meg mindenre teszek. Ártani nem árt nekik. Még mindig jobb a helye kertben, mint a szemetesben.
2023. febr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Érdekes lenne ha a lefolyót egy zsíros zacc kitisztítaná. Ellenben a növényeknek nagyon jót tesz, érdemes hozzákeverni a virágföldhöz. Esetleg beszántani a kertbe, ha már nincs mihez keverni.
2023. febr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 NTBS ***** válasza:
78%
Mindkettőre jó hatással van.
2023. febr. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Földbe keverve jó! Elriaszt pár kártevőt! Végülis olyan mint a trágya! Mindegyiknek meg van a funkciója! Ami a földnek jó az a növényeknek is jó lesz amúgyis!
2023. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Palántáknál, fiatal növényeknél viszont nem szabad használni.
2023. febr. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!