Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szoktatok télen fagyit/jégkrém...

Szoktatok télen fagyit/jégkrémet enni, ha édességre vágytok? Vagy szerintetek ezek csak nyárra valóak?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, ha megkívánom .

Nem nagyon érdekel, hogy nyári dolog a jégkrém, mivel télen a lakásban nincs hideg :)

2023. febr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nincsen nyári vagy téli étel, szóval értelmetlen a kérdésed.
2023. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevesebbszer, de szoktam. Nálunk a kisboltokban ilyenkor ott sincs néhol a hűtőláda, amiben a fagyi-jégkrém szokott lenni. .
2023. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel imádom így igen, tökmindegy milyen évszak van.
2023. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Én csak nyáron szoktam. Fázós vagyok, szóval télen én inkább kerülöm a hideg dolgokat.
2023. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy-egy jégkrémet igen.
2023. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoktunk enni, de nem olyan gyakran. A fagyasztónkban is mindig van egy kisebb dobozos fagyi, évszaktól függetlenül, de igazából egy doboz fagyi nálunk sokáig elég. Néha ha a boltban vagyunk és úgy van kedvünk, szoktunk venni egy-egy pálcikás jégkrémet és hazafele megenni az autóban. De amúgy mi nyáron is így szoktuk. Szóval nyáron is néha hazafele megeszünk egyet, meg nyáron is van a fagyasztóban egy kevés dobozos fagyi, és ha megkívánjuk, eszünk. Szóval nekünk télen is ugyanolyan szokásaink vannak, mint nyáron. De pl. volt már olyan, hogy szimplán Árkádban voltunk, és ettünk 2 gombóc tölcséres fagyit télen is.
2023. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam, nem kívánom.
2023. febr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, nem akadályoz az sem, ha éppen fagypont alatt van a hőmérséklet (bár ilyen sajnos a mi életünkben már nem nagyon lesz újra, pedig nagyon szeretném). Ilyenkor legalább nem olvad tócsává a jégkrém, mielőtt a pénztárhoz érnék vele.
2023. febr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam. Most is van itthon, bár inkább a sütit eszem, ami van pillanatnyilag. Ha elfogy, előbb-utóbb sorra kerül a fagyi is majd.
2023. febr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!