Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vihetnék az útra? Részlet...

Mit vihetnék az útra? Részletek a kifejtésben.

Figyelt kérdés

- a legfontosabb, hogy éjszakai vonattal megyünk, szóval 20 órát ki kell bírnia (tehát a gomba, tészta, tejszínes - ezek kilőve)

- igazából örülnék, ha fagyasztható volna, mert akkor este fél 8 kiveszem a fagyóból, éjszaka kiolvad (a bőröndben), és még másnap ebédig sem lesz baja.

- a szállást négyig nem foglalhatjuk el, szóval nem megoldott a "megérkezünk és gyors főzök valami ebédet"


Ezen kívül ételérzékeny vagyok, így feltétlenül hozott ételben gondolkozom, mert nem szeretnék megérkezés után félórán át étel után bolyongani a két bőrönddel (meki nem játszik mert a gluténmentes buci sajnos nem mindig gluténmentes :( )


Off: én wrapben gondolkozom, csak kérdés, nem ázik-e szét a tészta a zöldségektől :(, de bármit meghallgatok.


Köszönöm a válaszitokat.



2023. jún. 20. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Fasírtos szendvicset, rántotthúsos szendvicset, mint bármely tisztességes magyar, ha 30 percnél többet utazik.
2023. jún. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Vihetsz pizza szeletet,szendvicseket, rántott szelet de bármilyen készételt kivéve amit írtál.

Vonatokon megy a klíma tehát 25-28-foknál nincs melegebb

2023. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Semmit nem vinnék tiszta víz pár banan érett cserkon kivül, nem lesz gond felnőtt esetén ha kiméli magát . Gyerek eseteben plusz par pogacsát kakaos csigát croisantot is tennék .
2023. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

hutotaskad nincsen?

nem ertem miert kell ekkora temat csinalni a kajabol mindig.

ha megerkeztek nemhiszem hogy nincs bolt ahol nemtudsz olyat venni amit ehetsz...vagy annyira videkre mentek ahol vajas kifli es szalonnanal megall a vilag?


ejszaka utaztok...akkor nem kell kaja. reggeli kell es ebed?

abonett szeruseg, hozza sajt amit nem kell hutoben tarolni. egy rantot husnak sem lesz semmi baja ha a vonaton legkondi van. kibirja par oraig ha jol at van sutve. rizssalata paradicsommal

2023. jún. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szendvics, pékáru, müzli, gyümölcs, víz.
2023. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Reggelire szenya, az fix, az ebéd az egyetlen, amit vinnék, aminek kell kibírnia 14 órát hűtés nélkül, de valami sült húsos téma lesz.


Nem kerítenék ekkora feneket neki, amúgy, ha nem volnék 5 kiló mínuszban a normális súlyomhoz képest (diétahiba meg elkaptam egy hányós-hasmenős szrt), ezért igyekszem valami "értelmes" ételt vinni, ami kvázi "főtt" és nem cs.szi szét a gyomromat.


Amúgy leszrnám, elvolnék szenyán, de még ma is hasmenésem van, azért vagyok kicsit tanácstalanabb.

2023. jún. 20. 13:40
 7/10 A kérdező kommentje:
De jókat írtatok, köszönöm :)
2023. jún. 20. 13:41
 8/10 anonim válasza:
100%
Szendvicsek előre csomagolt nasik.
2023. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
A wrapet is simán meg tudod oldani, én bekeverem a salit, beleteszem egy kis műanyag dobozba, külön pici edénybe az öntetet, a tortillalapba bekészítem a sonkát vagy húst. Ebédnël beleöntöm a salátát, szószt és már eszem is, így nem ázik el.
2023. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajtos sonkás wrap, bírja a fagyót. Zöldséget vidd mellé dobozban.

Én 3 napos túrára vittem nemrég házi pizzás csigát, hűtő nem volt és jól bírta.

Vagy veszel kész gm pékárut és fagyó, maud kiveszed

2023. jún. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!