Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyha reggel ettem kajszilekv...

Csani3 kérdése:

Hogyha reggel ettem kajszilekváros palacsintát 2 dbot, és kb 5-6 óra elteltével spaghetitt, amiben ugye van PARADICSOMSZÓSZ, nem lesz hasmenés/hasfájásom?

Figyelt kérdés

#Kajszilekvár és paradicsomszósz #Kaják kombinálása
2023. jún. 28. 18:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
43%

10


Az más ha ízesítésnek benne van egy,két darab egészben hagyott paradicsom.Mint az amikor töményen megy a meleg húslevesre a pohárba kitöltött 3 deci paradicsom ivólé.Más nem nagyon okozhatta mivel előtte semmi bajom nem volt.Utána meg alig telt el talán negyed óra aztán már éreztem,hogy valami nem stimmel.

2023. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%
A deci ivólé önmagában okozhatta, a húsleves nem játszik.
2023. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
77%
Még ha reggel szilvát ettél volna nyersen is és ha 5-6 óra múlva nem lenne hasmenésed akkor ehetsz bármit.
2023. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy valamelyik összetevőre allergiás, vagy érzékeny, illetve nem jó pár napos ételt étel, akkor semmi baj nem lehet.
2023. jún. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!