Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Melyik esküvői tortából ennél...

Melyik esküvői tortából ennél szívesebben?

Figyelt kérdés

Két ízű tortánk lesz, csoki és vanília.

Hogyan lenne jobb, finomabb? Ha keverve lennének az ízek, tehát egy szelet torta is csoki-vanília lenne, vagy ha az alsó rész csak csoki lenne, az emelet pedig csak vanília?

Ti minek örülnétek jobban? 120 vendég lesz.



2023. aug. 10. 16:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
55%
Jajaja, a 120 fős esküvők arról híresek, hogy minden egyes vendégről tudod, hogy milyen ízeket szeret.
2023. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Igen, tudjuk milyen ízeket szeretnek.

Nálunk rendszeres a családi összejövetel, a szülinapozás, évfordulók családi körben való ünneplése, egészen kiskorom óta. Imádok sütni-főzni, hamar megtanultam, hogy például a nagynéni szereti a körömpörköltet, míg az unokatestvérem ki nem állhatja a grapfruitot. A barátaim ízlésével is tisztában vagyok természetesen. A párom is így van ezzel, bár ő a biztonság kedvéért finom érdeklődött, mielőtt kiválasztottuk a tortát.

2023. aug. 10. 21:19
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Én Pl sima csokitortát nem szeretem se sima vaniliát ,inkább a gyümölcsöset illetve tejszínes könnyü fekete erdö tortát .

De bocsi én sem hiszem el hogy mind a 120 embert megkérdeztétek hogy milyen tortát ennének meg szívesen.

2023. aug. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%
Nem is írt olyat, hogy megkérdezték, milyen tortát ennének. Azt írta, ismerik az ízlésüket. Ezen mi olyan meglepő? Az ember ismeri azokat, akiket szeret, márpedig az esküvőjére azért jó esetben azokat hívja meg, ugye.
2023. aug. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13-as Nem kérdeztük meg, illetve a férjem igen, egy-két haverjától, akivel nem evett még együtt tortát.

A többiekkel már számtalan alkalommal ettünk tortát, sütit, egyéb ételeket, így tudjuk, mit szeretnek.

2023. aug. 11. 14:01
 16/16 anonim válasza:
70%
Sikerült választani?
2023. aug. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!