Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől lehet valaki ennyire...

Mitől lehet valaki ennyire válogatós? Ez nem beteges dolog?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom a csirkemellen kívül semmilyen húst nem eszik meg, még a töltöttkáposztát és a toros káposztát is csak csirkemellesen eszi meg. Zöldségek gyümölcsök közt is ennyire válogatós. A slambucból kipiszkálja a legapróbb szalonnadarabot is.

Lehet ezt valahogy kezelni?



2023. okt. 8. 15:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Semmi közöd hozzá ki mit és miért eszik. Ne kezeld, hagyd békén.
2023. okt. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozol vele. Képzeld el, hogy beléd tömnek olyasmit, amit nem szeretsz. Miért kellene másnak olyat ennie, amit nem szeret?
2023. okt. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezzel szerintem nem árt neked.Így nincs ezen mit kezelni.Ha hozzád jön vendégségbe,akkor csinálsz valamit csirkemellből.Aztán ennyi..Persze lehetne "kezelni"..Éhes ember nem válogat.Egy kiadós valódi éhezés után bizonyára megenne mindent amit elé tesznek.De gondolom kínozni nem akarod.
2023. okt. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
12%
Vidd el egy dietetikushoz.
2023. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as: egyáltalán nem biztos, hogy megenné éhezés után, a legtöbb esetben az ilyen jellegü ellenérzéseknek van valami egészségügyi háttere, csak nem tudatos. Ezért könnyen lehet, ha megetetnék vele, akkor kihányná, vagy más baja lenne, esetleg allergiás sokk vagy hasonló.
2023. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Én meg kozárólag sertés izmot eszem. Semmi egyebet. Azt sem tudom elviselni, ha a közelemben valaki madarat vagy halat eszik. Beteg lennék?
2023. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Én meg a káposztát nem eszem meg, szóval én sem ennék az általad említett ételekből. Meg csomó másból sem. Az én bajom, nem a tiéd.
2023. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Nos, én és a családom is csak csirkemellet eszünk. Nem szeretjük a többi húst. Ez neked miért faj?
2023. okt. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
25%
Ki kell verni belőle.
2023. okt. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

#9 Inkább belőled kéne kiverni.

Ha vendégségben van, akkor talán nem illik annyira finnyáskodni, egy kis szalonna még a diétába is belefér, máshol szíve joga eldönteni, mit nem eszik meg, nincs háborús helyzet és éhezés. Senkinek semmi köze hozzá. Ha nincs valami tévképzet mögötte, akkor nyilván nem (lelki) beteges dolog.

2023. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!