Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Honnan tudnék ünnepi ételt...

Honnan tudnék ünnepi ételt rendelni Budapesten?

Figyelt kérdés
Nem nagy dologra gondolok,csak szülinapozunk. De vendégeink jönnek és nem tudunk majd főzni. A teletál meg ilyenkor ugye..:))
2010. okt. 19. 10:10
 1/5 anonim válasza:
Akik pizzát visznek házhoz, azok általában éttermi kaját is árulnak. Egyáltalán melyik kerületben laksz?
2010. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

XI.-ben. Kosztolányi.

Csak a don-pepe pizzát szoktuk volt rendelni, de ott más ételek nem ízlettek.

Valamilyen magyarosabb, hagyományosabbra gondoltam.Mint a filmekben. :) vagy a barátokközben klaudia:))

2010. okt. 19. 10:22
 3/5 anonim válasza:
2010. okt. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendelj sushit a Wasabiból. Különleges és ünnepi.
2010. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy olyan oldal, hogy netpincer.hu ott sok étterem van, ami házhoz szállít, én már többet kipróbáltam, de nem volt az igazi egyik sem. Nem tudsz megkérni valami rokont, akinek ismered az ízlését és szereted a főztjét, biztos van olyan, aki egy kis ellen szolgáltatás ellenében segít.

Én is csináltam már ilyet és tudom, hogy a barátaim is jól jártak, mert igazi házi kosztot ettek és pedig hozzájutottam egy kis pluszhoz.

2010. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!