Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szaloncukorbol milyen félét,és...

Szaloncukorbol milyen félét,és ízüt vesztek idén?Valami normálisanbban nem az a kakaóporos vajmasszás xirxart szeretnék.

Figyelt kérdés
Milkás nem jött be.Piros mogyorós finom volt.Sport szeleteset nem kóstoltam.Magyar cukrok finomak? :)

nov. 20. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A Tibi gyümölcskrémese és a banános Boci nagyon bejött tavaly.
nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
semilyet 2019 ota semilyet nem vetem nem hiányzik .
nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Várd meg az év szaloncukra versenyt. A sorrendet random magyar közemberek állítják fel, szóval nagy eséllyel izleni fog a győztes. Ízenként is van, meg jobb minosegu kategoria es rosszabb minosegu is
nov. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Zselés plusz fekete erdő
nov. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én innen szoktam rendelni.

nov. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én zselés Stollwerck-et vettem idén (az adventi naptárhoz, azért vettem már meg). Finomnak finom, a csokija is, de vékony. Házilag is szoktam készíteni, de azt nem mertem így felhasználni, tartósítószer nélküli és nem tudom, meddig áll el.
nov. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon rég nagyon jó volt anno a kakaós-rumos,és a kókuszos 1000 éve.Konzum félét meg a zseléset nem szerettem :) Bonbonettit,szerencsit,szamost még nem kóstoltam
nov. 20. 15:40
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán minőségi szaloncukor, akkor Stühmer. Ráadásul ha válogatást veszel, kifejezetten különleges ízeket is kapsz. Pl. tojáslikőr, rumpuncs, mézeskalács.
nov. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Külföldön élek, itt (sajnos) nincs, egyébként zseléset szoktunk venni. :)
nov. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9 válaszo én is külföldön élek de nekem egy cseppet sem hiányzik a szaloncukor .
nov. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!