Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon fáj a torkom alig...

Nagyon fáj a torkom alig birok nyelni, és nem tudom hogy mit egyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 20:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
31%

Nekem a Neo Citran segíteni szokott, de sok lidokainos szopogatós tabi is létezik, azok enyhítik a fájdalmat.


Ha természeteset szeretnél, akkor a mézet javaslom - ha nagyon kapar/fáj, lenyelsz egy kanállal magában. Nekem segíteni szokott.

2010. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Mézes házipálinka. Nekem a szüleim mindig ezt adják.
2010. okt. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Remek ötletek, a Neocitran is, meg a mézes pálinka is kitűnő ÉTEL egy torokfájósnak. A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve...
2010. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meleg levest.
2010. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
zacskós leveseket erősen:) az erős nagyon jó torokfájásra.
2010. okt. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Nekem régen ilyen kétszersülteket meg ilyeneket kellett ennem, de akkor tüszősmandula gyulladás miatt fájt a nyelés, és ezek lekaparták volna a retket nyelésközben. Amúgy meg a doki nyúlkált a pálcikájával, hogy le fog fogatni a nővérkékkel és leszedi, úgyhogy hiába fájt még a nyálamat is lenyelni, nyomtam a csipszet meg az ilyen kaparós kajákat, hogy legközelebbre tiszta legyen ne pálcikázzon ott nekem.
2010. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
előző héten énis ezzel szenvedtem, és annyira fájt, hogy már sírtam a nyeléseknél... én csak hűslevest tudtam enni, meg persze ezek a zacskós levesek. és tea. ezen a kettőn éltem kb. mostmár csak köhögök mint egy őrült, ez sem jobb, remélem neked ez kimarad, mert már 3 napja alig alszom, mert percenként köhögőrohamom van. JOBBULÁST.
2010. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, leves, meg én teába szoktam ilyenkor háztartási kekszet áztatni, és azt nyammogni. Nem túl tápláló, és nem is túl laktató, de legalább van vmi a gyomrodban.
2010. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hársfavirág tea,ízesítve mézzel,+ 30 csepp propolisztinktúra.A javulás garantált.
2010. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vajas-mézes kenyér,forró citromos tea,utána egy Tantum Verde.Mihamarabbi jobbulást!
2010. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!