Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A meki ennyire gáz lett?

A meki ennyire gáz lett?

Figyelt kérdés
A sajtburgerből kihagyják a hagymát, csak a hús alján tartalmaz nyomokban 2-3 pici kocka hagymát, ez miért van? (Többé nem veszek mert így gáz)

dec. 30. 10:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Leírtad a kérdésedben hogy a hús alján van 2-3 pici kocka hagyma, akkor csak nem hagyták ki.Kispórolták belőle de nem kihagyják belőle.Ha kihagynák, akkor nem is lenne benne egy kocka sem. Kispórolják belőle sajnos.
dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
De ez mindenki tapasztalja vagy csak bizonyos mekikben?
dec. 30. 10:37
 3/27 anonim ***** válasza:
16%
Én eleve hagyna nélkül kérem 😁 ki akar direkt büdös lenni???
dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Nyáron voltunk utoljára mekiben, mikor kirandultunk. Meg is fogadtam, hogy tényleg utoljára. Fele akkorák az adagok, a jalapeno penész ízű volt, a csirkés hambin valami oltári gáz ecetes szósz, a krumpli se olyan finom, mint régen. Viszont többet fizettünk, pedig nagyjából mindig ugyanannyit rendelünk, +/- 5 euró eltéréssel. Most +15. Ráadásul egy óra múlva már éhesek voltak a gyerekek.

Az csak hab a tortán, hogy ahol voltunk, az az "étterem" retkes volt konkrétan. Nem volt wc papír, koszosak voltak a műbőr székek, gondolom a többi is, csak azon kevésbé látványos. A kukàk dugig, darazsak mindenhol. A mászóka meg olyan fekete, hogy konkrétan nem mertem a gyerekeket felengedni. Szóval inkább a kocsiban ettünk.


Minősíthetetlen, hova süllyedt. Eddig pont azért mentünk mekizni, mert nincs meglepetés, mindenhol ugyanazt kapod.

dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
#3as akkkor te nem is fogyasztasz hagymát? Nem tudom hány éves vagy és ki főz ràd de tudd hogy egy pörkölt alapja az meg pl minden levesnek alapja a hagyma..
dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
32%
5: van élet a pörköltön túl is.
dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%
Tényleg rosszabb lett. Megváltoztatták az ikonikus hambik receptjeit is, amit nem is titkoltak, nagy erőkkel reklámozták ősszel. De ez nem csak Magyarországon igaz, november elején voltam Csehországban és ott is ugyanolyan rossz lett mint itthon, tehát ez nem magyar sajátosság, valószínűleg az eredeti jogtulajdonos változtatott és ezt adják minden országnak. Bár eddig is jobban szerettem a Burger Kinget, most végképp átszoktam. Ott a legtöbb helyen még az üdítő is korlátlan ami némileg kompenzálja a magas árakat. Meg az új hűségprogramjuk is király lett, na erre lépjen valamit a meki.
dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Kitana. ***** válasza:
68%
Néha rendelek Mekit, nem éreztem ilyen változásokat.
dec. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Sosem volt jó sem olcsó vagy egészséges , de egyre gagyibbak mint pár éve a bazárgiccs erőspistás hambi betette a kaput .
dec. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%
Én Mekiben eleve csak almás pitét eszem, abban szerencsére nincs hagyma
dec. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!