Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tchibo vagy Nespresso kapszulá...

Tchibo vagy Nespresso kapszulás kávéfőző a jobb és miért?

Figyelt kérdés
Vásárolni szeretnék, tapasztalatok érdekelnének.

jan. 11. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Először határozd meg, mit értesz "jobb" alatt. Mitől jó neked egy kávéfőző? Hogy mennyiért készít egy adag kávét? Mennyire finomak a hozzá kapható kávék? Mekkora a választék hozzá?


Azon belül, hogy Tchibo vagy Nespresso kapszulás, még van sok különböző típusú kávéfőző. Tehát nem igazán értem, mit szeretnél kérdezni.

Nekem egy kb 8 éves DeLonghi Nespresso kávéfőzőm van, a pontos típusát nem tudom, de a legolcsóbb, amit anno kapni lehetett.

Baja nem volt még, bár nem minden kapszulát szeret annyira, de tulajdonképpen működik. Ha már nagyon vékonyan jön belőle a sugár, akkor ecetes vízzel szoktam átmosatni. Tudom, sokan nagyon ellenzik ezt, de nem vagyok hajlandó tisztító kapszulát venni hozzá ezrekért, amikor fél deci ecetet beleöntök egy tartály vízbe, lefőzetek vele 4-5-6 adagot, kiköpdösi a zaccot, aztán persze tiszta vízzel ugyanezt ugyanennyiszer, és olyan, mint új korában. Ilyen szempontból abszolút gondozásmentes.

jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jobb.
jan. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy kutya mind a kettő.
jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak Nespresso van, ahhoz nagyon sokféle kávét lehet kapni. Én úgy vettem észre, hogy ez meg a Dolce Gusto az, amikhez rengetegféle van, a többihez kevesebb.
jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is egy fontos szempont, hogy mekkora választék van kapszulákból ezekhez. Már csak emiatt is én a Nespresso típusú kávéfőzők között nézelődnék. Aztán hogy azokon belül melyik, az másik kérdés. De tapasztalatom szerint a legalapabb gép is elég lehet otthoni használatra.
jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!