Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mennyi ételt tudsz egyszerre...

Mennyi ételt tudsz egyszerre megenni?

Figyelt kérdés
A tömegére lennék kíváncsi leginkább. Folyadékkal együtt, bármilyen étel lehet. Lehetőleg 30 percen belül legyen. A tippem, hogy a legtöbb felnőtt ember 1 kg-ot simán meg tud enni. A kiemelkedő 1 kiló és 2 kiló között, 2 kg felett már nagyon kevesen bírnak enni. Én a kettő közötti vagyok, úgy másfél kilót meg tudok enni, ha nagyon éhes vagyok.

jan. 28. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Max fél kilót - nem zabagép vagyok.
jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés a mostanában "divatos" evőversenyekről jutott eszembe, ahol idöre kell, pizzát, hamburgert, kebabot, stb enni. A tiktokon népszerű "pizzapusztító" kihíváson nagyon kevés embernek sikerült a 60 centis pizzát megenniük 20 perc alatt, ami állítólag 2,3 kg tömegű.
jan. 28. 19:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és leírhatjátok azt is kommentben, hogy milyen neműek vagytok és hány kilósak.
jan. 28. 19:05
 4/9 A kérdező kommentje:
#1 Itt a maximális mennyiségről kérdezek, nem azt hogy mennyit szoktál általában enni. A zabagép meg elég rosszallóan hangzott.
jan. 28. 19:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ne haragudj nem a kérdésre válaszolok, de evőversenyekhez nem érdemes viszonyítani, mert azokat direkt olyan mennyiségekkel találják ki nyilván hogy ne sok ember tudja megcsinálni, ne legyen veszteségük
jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

AZ elsö vagyok, most utána számoltam, tényleg 50-60 dkg a maximum, amit egy evésre megeszem.

55/F

jan. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel alapból kalória deficitben vagyok és általában nem eszek sokat, így szerintem keveset tudnék megenni rosszul lét nélkül.


Ha azt nézem, hogy például 700g rakott káposzta már eltelít akkor szerintem folyadékkal én 1,5kg-t meg bírok enni. Mivel alapból sokat szoktam inni naponta, minimum 3, de inkább 4 litert is. Ha ezt mérsékelném és csak kajára koncentrálnék akkor szerintem 1-1,2 kg menne le maximum, de nagyon függ, hogy miből.


Azt viszont tudom, hogy az 50cm-s pizzának amin azért van feltét én a felét + 1 szeletet tudok megenni egyszerre kényelmesen.

jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
a gyomrot edzeni lehet tagulas miatt. ismerem. bulimias voltam 10 evig
jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Refluxos vagyok, egy "bolti" adag kaját tudok megenni, annál több nem esik jól.
jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!