Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagyon egészségtelen néha egy...

Nagyon egészségtelen néha egy doboz jégkrémet egyszerre megenni?

Figyelt kérdés

Általában nem eszem sok édességet, napi 1 sor csoki kb, de pár havonta annyira megkívánom az édességet, vagyis a jégkrémet, hogy egy literes doboz lecsúszik egy nap alatt, néha együltő helyemben.


Ez nagyon gáz ritkán?


2023. febr. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem mindenből gáz az ilyen nagy mennyiség. Inkább edd meg több adagba de a cukrodnak se tesz jót a hirtelen terhelés.

De ez amugy szerintem mással is előfordul ha olyanunk volt anno a férjemmel ezt mi is elő adtuk de azért ha havonta egyszer ezt előadod az nem egészséges.

2023. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nem cigizek, drogozok, és évente kétszer iszom, de ez nem tudom hogy jött ide. 😅
2023. febr. 17. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Pár havonta egy doboz jégkrém a világon semmit nem fog csinálni ha egyébként egészségesen eszel.


Ez olyan mint ha karácsonykor alaposan besutizel pár napig. Nem, nem lesz tőle cukorbeteg senki. De az előtte és utána lévő időszak napi zabalasaitol már lehet.

2023. febr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Egészségedre, ennyitől semmi bajod nem lesz. Velem is megesik néha, bár én amúgy is cukorfüggő vagyok.
2023. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha belefér.
2023. febr. 18. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!