Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ha étkezés közben nincs a...

Ha étkezés közben nincs a közelben szalvéta vagy bármi más, akkor mibe törlitek a zsíros kezeiteket ?

Figyelt kérdés
Hogy szoktátok megoldani ezt a problémát ?

#étkezés #szalvéta #étel étek #servietten #leszopogatott zsír #éttermi viselkedés
febr. 11. 12:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
olyan miért nincs hogy beletörlöm a kutyába? középkorban ez volt szokás :) simán a kutyák szőrébe, meg a szolgálólányok hajába. durva korszak
febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Mindig a kézmosást részesítem előnyben. Ha csak szárazon letörlöm, nem érzem utána tisztának.
febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A szituációt sem tudom elképzelni, szalvéta vagy kézmosási lehetőség csak akkor nincs, amikor útközben eszek, akkor meg úgyis csak szendvicset tolok. Nem is értem, hogy jutott eszedbe, hogy étteremben ne legyen szalvéta.
febr. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Keresek egy papír törlőt vagy zsebkendőt, végső megoldásként kezét is lehet mosni.
febr. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A címszavakból kiderül, hogy étteremröl van szó!

1. Olyan éttermet még nem láttam, ahol nem adnak alapból szalvétát az asztalra.

2. Étteremben nem eszek kézzel-lábbal, nem lesz zsíros a kezem.

3. Ha netán nincs szalvéta vagy valami baleset miatt bemaszatolom a kezem, akkor szólok a pincérnek vagy odamegyek a pulthoz és kérek még egy szalvétát.


De meg kell mondanom, az utolsó 10 évben nem történt velem ilyen, sem étteremben, sem máshol. Szerintem eleve mindenkinek (4-5 éves kor fölött) tudni kellene úgy enni, hogy ne nézzen utána malacnak ki.

febr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!