Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tizorait sztaniolba vagy...

A tizorait sztaniolba vagy szalvetaba csomagoljatok inkabb?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy ujabban sztaniolos csamagolasuak a tizoraik az alapiskolaban.(vajas-szalamis-sajtos kifli, szelet kenyerek).{Legalabbis SZlovakiaban igy van ez}.


10 -15 evvel ezelott szalvetat hasznaltak az anyukak. Ami sokkalta gusztusosabb. A sztaniol/alobal/alufolia ha a fogamhoz erne, nagyon kellemetlen lenne. Es aluminium-edenyeket sem ajanlatos hasznalni, karos a szervezetre.



2013. okt. 13. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a szalvétát nem szeretem mert beleragad meg hozzátapad az ételhez. Arra megy el fél órám h a szalvéta darabokat szedegessem a kajámból.
2013. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mi az a sztaniol és alobal???


Egyébként anyukám mindig szalvétába csomagolta, én jobban szeretem fóliába. Szerintem a fólia jóval gusztusosabb, látszik maga a szendvics. Ráadásul a szalvétánál fent állt mindig az a probléma, hogy a vajas/paradicsomos, stb. részeknél kicsit elázott, undorító hatást keltve.


Ha nincs fólia itthon, akkor alufóliába csomagolom, de az ritka.

2013. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
folpach
2013. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Inkább alufólia, vagy sima fólia. A szalvéta hajlamos veragadni a vajba, a majonéztől átázik.... nem jó az
2013. okt. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsanat, nem voltam benne biztos, hogy a sztaniol, alobal kifejezeseket hasznaljak/ismerik-e Magyarorszgon is .

A sztaniol az, amibe a tabla-csokoladet csomagoljak,ezustszinu, csak vastagabb, fozesnel is hasznaljak. Nem folia, ami atlatszo, vekony.

2013. okt. 14. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
alufólia :) és az alobal? az is?
2013. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!