Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nagy bunkóság szalvéta nélkül...

Nagy bunkóság szalvéta nélkül téríteni, otthon, a párunknak?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Hát ha az én párom egyszer is szalvéta nélkül terített volna kivágtam volna, mint macskát szarni.
2016. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Én meg is öltem, aztán megettem. A rendőrség azt mondta jól tettem.
2016. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, lehet feledékenység is. Amúgy van aki sose használ szalvétát.
2016. júl. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk nincs szalvéta.
2016. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Ahány ház annyi szokás.. A te otthonod neked kell hogy kényelmet nyújtson, ha pároddal laksz akkor vele együtt összehangolva vagy ha komolyabb a téma kompromisszumokat hozva, szóval az otthon az ottlakóktól függ, nincs ilyen egyenterv meg mindenkire érvényes előírás meg szabályozás mint pl egy kommunizmusban, szóval hiába kérdezel meg egy vadidegent hogy a te otthonodban mi lesz a megfelelő mert nem ő lakik ott hanem te vagy a párod.

Bunkóságnak amúgy semmiképp sem mondanám mert nem a bejárónője vagy hanem a párja, ha őt ez nagyon zavarja mert mondjuk máshogy szokta meg akkor ezt normálisan is jelezheti feléd.

2016. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Mi sose használunk szalvétát :D igy nem az :)
2016. júl. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Sosem használok szalvétát. Sajna van pár, egyszer elővettem, odaraktam... Azóta is (sok hete) a konyhaszigeten kóborolnak, mert nem tudjuk mire használni. Ha piszkos lesz a kezem, megmosom, sokkal jobb. A konyhai papírtörlőm is sokéves, de majd csak lesz vele valami...
2016. júl. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Sőt, továbbmegyek. Nálunk nincs is terítés. Elmegy pár óra valami egyszerű étellel, a sok kis édességgel, sütivel, ezzel-azzal s főleg mosogatással, elég az. Ott a tányérja, ha máshol nem, a szárítón, ott a lábos, mindkettő karnyújtásnyira, mindenki maga intézi a dolgait. Jó, néha szedek neki, hogy hűljön vagy valami, de ennyi.

Abroszt nem igénylünk. Ha nagyon rendes vagyok, letörlöm az asztalt (kelleni szokott néha, mert morzsásodik), sőt, a bambusz alátéteket is.

2016. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

A 77%-os valami szellemi fogyatékos, hogy szerinte a szalvéta kéztörlésre való?


Azzal a pici szádat törlöd meg - ami persze nem minden ételnél szükséges, de krémes, szószos ételeknél előfordulhat pl., hogy meg kellene.


Szerintem illő szalvétát teríteni, de nem botrány, ha elfelejti az ember :) Az viszont veszettül igénytelen lehet, aki sosem használ.

2016. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A mi családunk sose használt szalvétát, megteríteni is ritkán, ritkán is eszünk együtt, stb.

Viszont volt egy barátnőm, aki ahhoz szokott, hogy mindig szépen meg van terítve, szalvéta, stb. Amikor nála voltunk kettesben, akkor ehhez igazodtam, kellemes is volt... de haza nem vittem ezt a szokást. Mikor szétmentünk abba is maradt. Étteremben bunkóság, ha nem terítenek meg rendesen, nincs szalvéta.

2018. jún. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!