Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik "kozepes" bevasarlast...

Akik "kozepes" bevasarlast folytatnak, mely napokon? Nem is keveset nem is sokat?

Figyelt kérdés
Mondjuk ugy felig tele a kosar.

febr. 17. 11:03
A kérdező szavazást indított:
Hétfő
Kedd
Szerda
Csütörtök
Péntek
Szombat
Vasárnap
14 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Csutortoktol vannak az akciok de aznap nincs idom. Penteken meg van pont 2 szabad oram. Szoval penteken
febr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csutortoktol akciok? Milyenek? Ezt nem vettem eszre!
febr. 17. 11:30
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Pennyben csütörtökönként vannak az új akciók, amiket a reklámújságban is hirdetnek.

Én kb. kétnaponta, vagy heti kb. 3x vásárolok közepesen, ennek az az oka, hogy mindig frisset főzök, ès kicsi a mélyhűtő, ès kicsi a spájz, és nem is tervezek előre. Így szoktam meg. Nincs konkrét napja, de a szombat vagy vasárnap délelőtt az gyakori.

febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen rendszertelenül. Bevásárlólistám sincs soha. Beteszem a kosárba ami kell, aztán még mászkálok kicsit a polcok között, hátha eszembe jut valami vagy meglátok valamit ami kell. Heti úgy kétszer, háromszor.
febr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Penny, aldi, lidl tuti. Ha megnezed az akcios ujsagokat mind (de sztem a tobbi bolt is csak azokba nem jarok) csutortoktol van kovetkezo szerdaig vsgy hetvegeig.

Van par uj akcio mindig hetfotol szerdaig is de kevesebb.

Hetfotol elerheto minden akcios ujsag, a het folyaman kiirom amiket majd venni akarok es penteken megveszem. Ez a heti egy bevasarlas. Neha van plusz egy ha zoldseg vsgy tojas elfogy.

febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Es hany % vagy osszeg az akcio ezeknel? Mert nem reg voltam tegnap a SPAR ban es volt learazas "arstopp" vagy milyen neven egy ket arun, de minimalis, bar amit en vettem az kb. 170 Ft, learazassal meg lett 149 kb.
febr. 17. 12:00
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
170 helyett 149 Ft majdnem 14%-os leárazás, teljesen normális mértékű akciózás. Nem adhatnak mindent 30 meg 50% mínusszal.
febr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

A spar eleve a legdrágább bolt. Ha pl veszel egy 170 forintról 150 forintra leárazott konzervet pl ami 20 ft spórolás és heti 1re van szükséged. Akkor ha veszel 12t, az elég lesz 3 hónapra és spórolsz 240 forintot. Hetente 50 terméket ha vesz valaki, ha csak a fele akciós akkor az több mint 5000 forint spórolás.

Vagy ha a fél kilós tészta 500 forintról le van árazva 400ra. Veszel 4 kilót. Az már 800 ft megtakarítás. Plusz 2 tészta. És eláll, nem megy sehova.

Húst sem veszek soha teljes áron. Ha 1500 helyett 1300 forint a csirkemell, lefagyasztom dobozokba és előveszem amikor kell. Egy hónap alatt kb 4 kgt eszem meg. Az plusz fél kiló csirkényi spórolás. És ezek összeadódnak.

febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Mondjuk ezzel vitaba szalnek, hogy a SPAR a legdragabb bolt mert tobb fajta spar van: [link]


Van amelyik dragabban arulja mint a teljes tulajdonosu SPAR, valamelyik 1000 Ft akciot is ad, es resztulaj. Talalkoztam ilyennel. Nem mindegy, hogy SPAR Szupermarketbe mesz vagy OMV SPAR vagy SPAR partner.


Mondta mas is, hogy a Lidl a legolcsobb meg az Aldi, bementem mindkettobe egy parszor, es oszinten minimalis a kulonbseg. A tej ugyanannyi volt, a kenyer is, alap elelmiszerek mind ugyanannyi, de azok hetente ha nem gyakrabban valtoznak ebben - abban az uzletben.

febr. 17. 18:28
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én pl írom a költéseimet pár hétig időről-időre, nekem a konkrét, tényleges számok nem azt mutatják, amit te csípőből tüzelsz.
febr. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!