Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Akik "kozepes" bevasarlast...

Akik "kozepes" bevasarlast folytatnak, mely napokon? Nem is keveset nem is sokat?

Figyelt kérdés
Mondjuk ugy felig tele a kosar.

febr. 17. 11:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, de attól még lehetséges, hogy a Spar valakinek drága. Attól is függ, ki miket vesz. Nekem a Spar és a Penny a legolcsóbb, míg a Lidl és az Aldi drágább egy kicsit. Attól még szeretem az Aldit is. Ha a kérdező babaápolási termékeket is vesz, azokról nem tudom, hogy hol a legjobbak, legolcsóbbak.
febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11


Hat ez tudod szerintem olyan diskurzus lenne mint a "rossmann" dragabb mint a "dm", holott egyik termek ott dragabb a masiknak ugyanaz meg olcsobb meg vice versa. Es ez alapjan merik fel az emberek hogy ez a bolt akkor dragabb az meg olcsobb. Meg akciok ezek szerint..

febr. 18. 11:42
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem lidl és aldi pont az alsópolcos, ténylegesen nem drága holmik egészen kifogástalan minőségével ver oda a többinek, elég egyszer kipróbálni, és hirtelen neked is olcsó lesz a bolt. Egy csöppnyi Nyugat ez a két lánc ebben a gusztustalan szeméttengerben.
febr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
44%

Már ne haragudj, de nagyon nem vagy képben, a Spar köztudottan a legdrágább multi.


Ráadásul ez is a tájékozatlanságodról bizonyíték, hogy nem tudod, MINDEN multiban (Tesco, Aldi, Lidl, Penny, Spar, stb) csütörtöktől érvényesek a heti akcióik. Évek óta. Hetes váltásban.

febr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csütörtök, vagy péntek, de inkább az utóbbi.
febr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Vasárnap a bevásárlós nap nálunk.
febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves 3 as. Te meg hol találtál boltot ami vasárnap is nyitva van?

Itt a környékemem vasárnap minden zárva van arra a teljes napra.

Max meki meg ilyenek ami ugye teljes héten 0-24ig nyitva van, de azon kivűl semmi más

febr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17


Sparok nyiva szoktak lenni, csak rovidebb ideig kb 8 - 9 tol delutan 14ig

febr. 19. 17:32
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
17: Vidéki város, tele boltokkal, Spar, Interspar, Tesco, Penny, Aldi, Lidl. Vasárnap mindegyik nyitva, a többség késő délutánig, némelyik kora estig. Vasárnap délelőtt nagy a tömeg mindegyikben. Falvakból is jönnek bevásárolni. De ez sok (mindegyik?) városban így van, hogy vasárnap nyitva vannak az áruházak.
febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Mapsen ráböksz a szokásos boltjaidra, ott a hisztogram, melyik nap mikor mekkora a tumultus. Sokkal pontosabb, mint rákérdezni a hely megjelölése nélkül, bár azzal is csak megnéznénk mapsen...
febr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!