Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki evett már...

Van itt olyan aki evett már kutya húst? Egyáltalán el legális itthon?

Figyelt kérdés

A szomszéd kínai családdal mostanában jóban vannak a szüleim, és múltkor áthívtak minket, és megkínáltak egy kis étellel, ami később kiderült, kutya hús volt, amit egyik ismerősük hozott kínából lefagyasztva. amúgy tuti nem csirke, nem disznó, és nem is kacsa volt, tuti valami különleges, ilyet még nem ettem, és azt mondták kutya.

Szóval van itt olyan aki evett már? és Magyaron, ez legális egyáltalán?


Amúgy finom volt:P


2010. okt. 24. 23:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
76%
Itthon én úgy tudom nem legális.
2010. okt. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
50%
pitbull szaftos maradt a szád
2010. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
63%

előéltel: csivava hirtelen grillezve,ropogós salátával,nyakörves pirítóssal

főétel: bernáthegyipörkölt,kutyatápos nokedlivel

desszert: yorki mogyorómártással és vaníliafagyival,masnival átkötve.


Hát ez nagyon gáz amúgy...én ezt nemtudom feldolgozni,hogy egy házikedvencet megeszik valaki is.

2010. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Hát, náluk nem házi kedvenc számba megy. a disznót is megesszük, pedig van olyan okos mint a kutya... amúgy nem itthon vágták le, hanem kint! bár érdekes hogy hozta át a vámon, de hát áthozta....:D
2010. okt. 24. 23:33
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Jóh, akkor majd szólj a kedves szomszédnak, hogy vágja le az anyját, és süsse meg nekem vacsorára. Az is majdnem olyan okos, mint a disznó meg a kutya, mégis megehetem. Na?
2010. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim válasza:
57%

Nem ettem még kutyahusit, és nem is enném meg még akkor sem ha nem lenne más táplálék amit magamhoz tudok venni, akkor inkább éhen halnék.

Nagy kutyabarát vagyok és nagyon szeretem az állatokat de a kutya az tabu nálam 24/L :( :( :(

2010. okt. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
77% te beteg vagy, már ne is haragudj...
2010. okt. 24. 23:54
 8/33 anonim ***** válasza:
51%
szerintem te vagy beteg kedves kérdező...
2010. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező..Bocsi,hogy ezt írom,de te most nagyon kamuztál..Azok a kínaiak akik megfelelőanyagi körülmények között élnek,és megvan a lehetőségük csirkét,kacsát venni nem esznek húst.

Kínában előfordul egyes helyeken,mert azokon a tájakon mérhetetlen a szegénység és az étel hiánya..

Van egy kedves kínai barátnőm.Tőle megkérdeztem,hogy eszik-e kutya húst.Életében nem evett,mert mindig volt annyi nekik,hogy csirkét vegyenek..Többnyire csirke,és kacsa a menü.Viszont különleges,és érdekes fűszereket használnak amitől még a csirkének is más az íze..

A másik,hogy azért is kamuzol drága,mert a vámon át se engednék a fagyasztott húst.Kína nem Uniós ország,és akárhová mennek az ő csomagjukat leellenőrzik a határnál.Bármilyen fagyasztott húst rögtön kidobtak volna a vámosok,mert tilos behozni...

2010. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
65%
Az ember a barátját nem szokta megenni! Azért mert vannak aberrált népek nekünk azt nem kell majmolni! Képzeld el a spanyolok egyre többen rádöbbennek hogy a bikaviadal baromság állatkínzás.Amit sokan csinálnak az attól még nem lesz értelmes és jó!
2010. okt. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!