Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy magyarországo...

Lehetséges, hogy magyarországon árulnak kutya húst?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 20. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! A kínai piacon mit nem árulnak?
2010. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Sajnos igen. Sőt hatalmas botrány volt amikor kiderült,hogy több hamburgeres ilyen húsból árulta a kaját.
2010. máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem az étlapot,undorító.Nem hiszem,hogy nálunk nagy sikere lesz ennek az étteremnek.Persze,máshol meg az a hihetetlen,hogy mi meg megesszük a disznót vagy a marhát,holott nálunk szent állat.
2010. máj. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy ez egy hoax, kamu:

[link]

2010. máj. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Kőbányán a piacon, sajnos a sárgák megjelenésével jelent ez is meg, vadparasztok hízlalják a kutyákat a sertések mellett.
2010. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
35%
Persze hogy lehet.Hány kilót szeretnél?
2010. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
HÁT REMÉLEM, hogy NEM.
2010. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
21%
NEm egészen értem, hogy egyeseknek mi a baja, ha mi megehetjük a disznót, vagy a birkát - söt hizlaljuk is azokat, akkor miért ne lehetne ugyanez kutyával is megtenni, elvégre ugyanúgy állat az is? Ha valakinek nincs hozzá kedve, akkor ne egye, de azért még nem kell hözöngeni.
2010. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így igaz, a kutya se különb a tyúktól, és nem az ember legjobb barátja, mindenki csak a saját nevében beszéljen, ne az egész emberiségében... Az egyen kutyahúst aki csak akar, akinek nem tetszik az meg ne nézze... Az emberevésen kívül minden elfogadható, kultúra válogatja abba lehet hagyni az egó növelését
2015. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!