Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mitől lesz finom édeskés a...

Mitől lesz finom édeskés a sütőben sült/levesben főzött répa?🤔

Figyelt kérdés
Egyszer vendégségben ettem és nagyon ízlett de nem sikerült még újraalkotni :D

febr. 27. 13:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
#10 Tudod, mindent össze lehet ám vetni a bolti termékekkel. Tojás, hús, zöldségek, gyümölcsök.. Teljesen más ízre, színre. A ketrecben tartott, agyontápozott bolti csirke és a falusi kapirálós sem lesz soha ugyanaz. Nyilván nem egy atomerőmű közelében kell veteményezni, de ez szerintem magától érthető.
febr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

11, Nincs harag, de egyezzünk meg abban, hogy ez egy sok tényezős dolog.


Atomerőmû mellett meg szín agyagban nyilván nem, ez extrém eset. De az ismeretségi körben is van olyan, akitől már nem fogadok el kiskerti cukkinit mióta jártam nálunk és láttam az állapotokat. 😆


De ha valaki megfizeti, a boltokban is lehet prémium terméket kapni.

febr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
#12 Jóhogynem még én kérjek elnézést... A saját véleményemet, 30x éves tapasztalatomat sem írhatom ki, mert belém álltál. Engem nem tudsz meggyőzni, hogy a bolti termékek prémium minőségűek, ha egyszer hiába veszek márkásat, semmi íze nincs, ellenben a saját kertemben termett zöldséggel, gyümölccsel. Békén hagynál végre? Köszi.
febr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

"#12 Jóhogynem még én kérjek elnézést... A saját véleményemet, 30x éves tapasztalatomat sem írhatom ki, mert belém álltál.



A véleményed meg a 30 év hobbi tapasztalatod respektálom, de csak azt az álláspontot tartom icipicit arrogánsnak, hogy szerinted ez többet ér mint diplomás emberek ipari tapasztalata akik generációk óta ebbõl élnek.

febr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
#14 Te jöttél a hittérítéseddel és nem tudod elfogadni, hogy én más állásponton vagyok, mint te. Pedig ebben semmi extra nincs. Mégis úgy csinálsz, mintha én egy senki lennék hozzád képest és én ne mondjam meg, hogy.. Nem tudlak hova tenni, de őszintén szólva, nem is érdekel. A kérdezőnek válaszoltam, majd ő eldönti, hogy megkósolja-e egyszer a házi zöldséget, vagy sem. Én kiszálltam a gyerekes vitából. Szép napot.
febr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%
15, Szerintem meg te vagy kislátókörû, meg kicsit elszállva magadtól. De hát ez van.
febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 Én csak az íz különbséggel jöttem, amit globális mértékben mindenki érezhet. Te jöttél a diplomáddal, meg a "szakértelmeddel" és te kezdted a vitát is. Nem én vagyok elszállva magamtól.
febr. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!