Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mit vigyek suliba enni?

Mit vigyek suliba enni?

Figyelt kérdés
Minden nap péksütit viszek, de az eléggé egészségtelen. Valami egészségeset szeretnék vinni. Gyümölcsre, zöldségekre gondoltam, de hízni is szeretnék, szóval csak úgy magában azok nem jók. Valami tipp?

márc. 4. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Tortilla bármilyen töltelékkel,sonka,sajt,plusz zöldségek mellé.
márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

Szendvics. Nem kenyér, vaj, szalámi.

Hanem valami táplálóbb. Teljes kiőrlésű bagett, humusz/zöldségkrém/sajtkrém, szezonális zöldségek, sonka, sajt

márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

#1


A tortilla elázik és nem lesz finom.


Egyébként szendvics vagy olyan étel ami viszonylag fogyasztható jóízűen hidegen. Pl Tonhalas tésztasaláta, csirkemell saláta, ilyesmik.. Szóval ezek például fehérjében gazdag és hidegen is jól elfogyasztható.

márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Mikrózni van lehetőség? Én gimi után még 2 másik középsuliba jártam a szakmára, gimibe elvileg a büfés nénit meg lehetett kérni, hogy melegítse meg, a másik kettőbe meg az ebédlő környékén volt kirakva és használhatták a tanulók. Úgyhogy, ha van lehetőséged melegíteni, akkor kb bármit vihetsz. Rizs csirkével, zöldségekkel. Curryk, tészták, különféle zöldségraguk, kreativitásod szab csak határt, esetleg levest, ha meg tudod oldani a biztonságos szállítást. Krémlevesek szerintem nagyon laktatóak és bármiből készülhet amit találsz.
márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Medvetarkót kuszkusszal.Nagyon tápláló.
márc. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
szendvics fris zsemle sonka,saláta . vagy krémsajt stb.
márc. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
4%

#3

Miért ázna el? A szószt evés előtt kell belerakni és kész.

márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Bento 😊
márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

#7 vagyok

A pontozást köszi, de valaki válaszolni is tudna mellette? Rendszeresen hordok tortilla wrapet munkába és soha nem ázik el 😅 mi a gond ezzel?

márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Zabkását vagy rizskását vihetsz. És az hidegen is finom. Tetejére gyumolcs, ha hízás a cel akkor magvajak is. Csak egy kanál kell hozzá
márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!