Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Van ennek az újságnak a...

Van ennek az újságnak a címoldalán füstölt, főtt kötözött lapocka fénykép. Az ilyet már azonnal lehet fogyasztani vagy még kell rajta főzni, sütni? Amúgy finom vagy disznó íze van? Lidl újság címlapján van a fotó.

Figyelt kérdés
[link]

márc. 20. 23:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
10%
A főtt vagy nem főtt vita végére: ha a szokásos hentesedtől veszel bármit, ami csak füstölt, akkor biztos lehetsz benne, hogy már eheted is. Sózzák, pácolják, aztán napokon át füstölik. Ez a füstölés, bármi más az nem füstölés, azokra leginkább a romlás szó illik. Nagyáruházban én is jártam már úgy nem egyszer, hogy helyenként dögszag áradt a füstölt cuccból. Ilyenkor, amikor elkezdik nagy erőkkel gyártogatni a húsvéti szezoncuccot, igen előfordulnak hibák. Erre megoldás az, hogy kedvenc hentesednél jó előre feliratkozol X mennyiségre mindenből, ami kelleni fog, esetleg előleget is fizetsz, ha olyan a mennyiség. Nyilván hibák mindenhol vannak, a hentesednek vissza tudsz jelezni, és ő közvetlenül a vágóhíddal megbeszéli.
márc. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sütve finomabb ez a fajta, de meg lehet enni hidegen is.
márc. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi. Akkor mégsem volt olyan butaság a kérdés. Úgy tűnik, mindenki másképp csinálja. ;)
márc. 21. 13:28
 14/15 anonim ***** válasza:
21%
Akik ilyen zseniálisan nullára lincselték a tényszerű válaszomat, azok mit olvastak ahelyett, amit írtam? Rég kihalt volna az emberiség, ha a rendesen elvégzett füstölés veszélyes lenne. Gondolj már bele, a hentes szerinted megteheti, hogy olyan húst rak ki, amitől férgek lepik el a testedet, meg belehalsz a toxinokba? Kicsit legyetek már magatoknál!
márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnos sokak mániája, hogy osztogatják a pirosat. (Én nem nyomtam semmit.)
márc. 21. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!