Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan tényleg van, hogy...

Olyan tényleg van, hogy valakinek egy finom étel elfogyasztása semmilyen élvezeti értéket sem nyújt, csupán azért eszik valamennyit mert muszáj?

Figyelt kérdés
Szóval azért merült fel bennem ez a kérdés, mert a minap beszélgettem valakivel, és így szóba került a diéta, és az illető mondta, hogy neki azért könnyű vékonynak maradni, mert ő "nem szeret" enni, neki semmi jelentősége nincs az ételek ízének, csak azért eszik, és pont annyit, hogy ne legyen éhes. Ez egy kicsit szöget ütött a fejembe, én mondhatni a másik véglet vagyok. Imádok enni, imádom a finom ízeket, és mindig is nagy önuralom kellett, hogy ne legyek tartós kalória többletbe. Szóval ilyen tényleg van, hogy valaki csak azért eszik mert muszáj? Elmegy mondjuk nyaralni, és ott sem érdeklik őt a helyi ízek, csak gyors eszik valamit hogy épp ne korogjon a hasa? Nekem ez kicsit hihetetlen, persze nem tartom kizártnak. Esetleg ha itt is van hasonló válaszoló, mesélhetne erről :D

márc. 22. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg.
márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Van egy kollégam aki nem eszik hust. A kozelben eleg keves a lehetoseg. Harmadik napja eszik ures rizst. Nega tesz ra tejfolt. Ot se erdekli ez az egesz. Eszik mert kell
márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Túlzottan engem sem hat meg a kaja, soha nem is értettem ezt a hatalamas feneket kerítünk a kaja körül dolgot.
márc. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Nyilván van ilyen, legtöbbször tényleg azért étkezik valaki mert éhes,kell az utanpótlas.

De azért szeretjük az ízeket is ezért nem mindegy mit eszünk.

márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Vannak emberek, akik dugni sem szeretnek.
márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám ilyen, neki az evés létfenntartás. Nekünk főzött vagy megvett bármit, amit szívesen ettünk volna, de maga miatt sose. Pl az édességeknek nem szereti az ízét, ha kap valakitől, vagy nekünk adja, vagy viszi át a szomszéd gyerekeinek. Mióta egyedül lakik, szendvicset eszik, meg néha zacskós levest. Amúgy nem a pénz a probléma, jó a nyugdíja, sokszor utazik, nem depressziós, egyszerűen neki az evés meg az étel nem központi dolog az életében. Talán egy dolog van, amit élvezettel iszik, a kávé. Abból mindig valami minőségi, drága kávét vesz.
márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb étkezési zavarból gyógyuló így van vele és sokan már gyógyultként sem tudják élvezni az ételeket.


Én sem, többek között. Eszek mert kell, és oké, finom, de ha nem kellene enni, akkor is tök boldog volnék.

márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!