Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki teljesen egészségesen...

Aki teljesen egészségesen akar étkezni, az egyáltalán nem fogyaszt gyorséttermi (pl. McDonald's) ételt?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 09:33
 1/8 Random User0.0 válasza:
43%
Szerintem ez egy ofc dolog
ápr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Aki nem agyhalott, az nem ilyen bigott hülyeségek mentén étkezik, mert tudja, hogy nincs egészségtelen étel, max egészségtelen étrend. Egy-egy étkezés nem befolyásolja érdemi szinten a heti, havi, éves étrendet.

Ráadásul a mekis kaja is végsősoron csak zsír, szénhidrát és fehérje. Nem valami méreg, még ha több is a telitett zsírsavak aránya az ajánlottnál.

Nem, aki (teljesen) egészségesen étkezik, az nem zabál csokit, gyorskaját és cukros üdítőket naponta, de ahogy időnként belefér egy sütemény, pont úgy időnként belefér az étrendbe egy sajtburger is.

ápr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2

Aki nem agyhalott, az nem ilyen hulyesegek menten etkezik, hogy mi megy a reklamban, mi a "meno" meg az amerikai hulyeseg amit majmolni kell. Szerintem.

A kommented tobbi reszevel egyetertek.

ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Aki teljesen egészségesen akar étkezni az vagy magának termel mindent vagy olyan gazdától szerzi be az élelmet akit személyesen ismer.Csak így lehet biztos az ember abban,hogy pontosan mit eszik.
ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet néha csaló napot tartani.

Nem kell ragaszkodni a mindenképpen egészséges legyen,mértékkel minden fogyasztható.

ápr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Annál mérgezőbb "étel" nem nagyon van.
ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sosem eszem ilyesmit. Nem csak az egészségem miatt, szerintem ehetetlenek is.
ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer engedek a gyerekek csábításának. De a 600 forintos sültburgonya árából két kiló kruplit tudnék venni a termelőtől...
ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!