Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Fehérjeport mivel szoktátok...

Fehérjeport mivel szoktátok bevinni, megenni/meginni?

Figyelt kérdés

Vettem fehérjeport, gondoltam jó lesz a reggeli zabkásámba. Nem lett jó, olyan mintha homok lenne belekeverve - szerencsére íze nem sok van, de az állaga borzalmas.

Hogy ne vegye el a kedvem a reggelimtől, gondoltam inkább megiszom simán vízzel ahogy írja a csomagolás is, de akármeddig rázogattam, ez is olyan maradt mintha homok lenne benne, majdnem vissza is jött amint megittam 🤢

Van még belőle majdnem egy kiló, mibe tudnám belerakni hogy ne legyen undorító a homokos poros állaga?


ápr. 12. 09:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Esetleg ha valaki tud ajánlani olyan fehérjeport ami nem olyan érzés mintha vizes homokot innék, azt is megköszönöm. :D

Előny, de nem elvárás ha növényi.

ápr. 12. 09:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Az összes növényi homokos sajnos
ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én beleteszem pl palacsinta tésztába, sütibe. És akkor fehérjedús süti lezs és nem sima shake
ápr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rendes tejsavó fehérjét kell venni. Azzal még ilyet nem tapasztaltam.
ápr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül vettem a dm-ben valami másfélét, ezt egyáltalán nem érzem a zabkásában, nincs rossz állaga. :)

Màr csak ki kell találni mit kezdjek a majdnem egy kilóval a másikból 💀

ápr. 16. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!