Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan tudnék bevinni napi...

Hogyan tudnék bevinni napi 80g fehérjét fehérjepor nélkül Miket kéne ennem 156cm/19L?

Figyelt kérdés
Miket kéne ennem

2019. okt. 20. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Hús, sajt, túró, ezek kb. 20-25 %-a fehérje. Tojásban kb. 5g/tojás. A többi ételben is van némi fehérje, ezekből is összejöhet valamennyi. Mondjuk 50 g-ot beviszel húsból/sajtból/túróból (ehhez megeszel kb. 200-250 grammot, két étkezésre), hozzá reggelire 2 tojást (10 g), a maradék 20 g pedig összejöhet a többi ételedből. Szerintem nem olyan nehéz, de érdemes mondjuk a kalóriabázison vezetni, miket eszel.
2019. okt. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

Hús, hal, sajt, túró, (görög)joghurt, tej, tojás, tofu, hüvelyesek(lencse, bab, stb), olajos magvak(mandula, dió, stb)

A tej, és az olajos magvak ugyan kalóriából is sokat tartalmaznak, de mértékkel szerintem bele kell férnie a változatosság érdekében, ha nem is minden nap.

2019. okt. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Hús, hal , tojàs, sajtok, olajos magvak, hüvelyesek ( óvatosan)- mert azokban több ch van könnyű túltolni:) Én simàn tartom a 120g körüli fehérjét gond nélkül. Semmi por nem kell hozzà.
2019. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Noha az én véleményemet nem tükrözi, azért megemlítem, hogy több orvoskutató szerint az állati fehérjék túlzott bevitele jelentősen emeli a rák kockázatát.
2019. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!